Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

Administrators
 • Zawartość

  4292
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O nemesis

 • Ranga
  Advanced Member

Ostatnio na profilu byli

1288 wyświetleń profilu
 1. nemesis

  Darmowe dane MetaStock (EOD - End of Day)

  Jako, że stooq.pl zaprzestał udostępniać dane do metastocka, dane można również pobrać z bossa.pl
 2. nemesis

  Nowy Metastock - wersja 16

  Co dodano? Ulepszony Explorer Dodanie „ulubionych” w Explorerze Ulepszona użyteczność interfejsu Edycja danych lokalnych (własny skoroszyt) Skaner formacji świecowych Dodatek Adaptive Cycle Toolkit wart 1500 zł Dwa nowe systemy dla Sector Stat System Dave Landry Automat do rysowania linii trendowych Link do aktualizacji: https://www.traderteam.pl/towar/lista/37/aktualizacje-oprogramowania Link do oprogramowania: https://www.traderteam.pl/towar/lista/35/oprogramowanie-gieldowe Do 31.07 obowiązuje promocja na aktualizację, nawet do 37%
 3. Trochę od Rafała na ten temat: A Wy co myślicie o kierunku w jakim poszli brokerzy?
 4. nemesis

  DayTrading - 10.07-14.07.2017 (28. tydzień)

  #Sztuczna #inteligencja kierunkiem rozwoju, którego nie możesz ignorować! www.erjot.in/sztuczna-inteligencja-kierunkiem-rozwoju-ktorego-nie-mozesz-ignorowac
 5. Analizy, pozycje oraz komentarze z tego tygodnia. Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.
 6. nemesis

  EverFX - MT4, STP, spready od zera

  To czekamy na relację graficzną z konta realnego.
 7. Analizy, pozycje oraz komentarze z tego tygodnia. Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.
 8. nemesis

  EverFX - MT4, STP, spready od zera

  Już chyba bardziej podejrzanie nie można zachwalać brokera, no ale nie mi oceniać, zostawię temat dla innych.
 9. Analizy, pozycje oraz komentarze z tego tygodnia. Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.
 10. nemesis

  Bitcoin

×