Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Felicja

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Felicja

 • Rank
  Newbie
 1. Przykładem duzych zysków mogą być inwestycje w wino. W 2010 roku wskaźnik warszawskiej giełdy papierów wartościowych WIG20 wzrósł o 15 proc. W tym czasie indeks londyńskiej giełdy wina Liv-ex Fine Wine 100 zyskał 40 proc, a wybrane wina przyniosły jeszcze wyższe zyski. Na przykład Carruades de Lafite 2008 w rok zdrożało o ok. 280 procent, a Duhart Millon zyskało na wartości 160 procent. Widać więc, że zamiana bankowej lokaty na inwestycję w wino, może przynieść wymierne efekty.
 2. Felicja

  Co to jest ZuluTrade lub zulu trade?

  Przy ocenianiu platformy ZuluTrade problemem jest konieczność rozróżniania różnic między samą platformą, brokerami a dostawcami sygnałów. Należy pamiętać że ZuluTrade jest platformą która łączy użytkowników (klientów), dostawców sygnałów (inwestorów) i brokerów. Większość opinii zarówno pozytywnych jak i negatywnych odnosi się do samych dostawców sygnału co nie do końca jest poprawne. Na platformie Zulutrade dostawcą sygnałów może zostać każdy (obecnie jest ich ponad 16 tysięcy ) i to do użytkowników należy odpowiedni ich dobór.
 3. Felicja

  Czy opłaca się inwestować w wino?

  Moim zdaniem warto otworzyć taki biznes tylko trzeba mieć do tego smykałkę. Zauważcie ,że picie wina staje się nie tylko stylem życia ale wpisuje się też w nasza kulturę. Podobno wina z nowego świata są warte zachodu.
 4. Felicja

  Zmiana na stanowisku prezesa GPW

  Wydaje mi się, że nie powinno to mieć większego wpływu ma sytuację na giełdzie. Ale poczekamy zobaczymy;-)
×