Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

senzoku

Members
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About senzoku

 • Rank
  Newbie
 1. senzoku

  Ciężka praca

  Świetna wypowiedź. W 100% się z Tobą zgadzam.Jestem początkujący, ale już wiem jaka droga przede mną. Większość ludzi uważa, że na FX nie da się zarobić bo "gdyby to było takie łatwe ..." To wcale nie jest łatwe. Wymaga ogromnej wiedzy, szybkiego przetwarzania danych i umiejętności głębokiej i wnikliwej analizy na poziomie co najmniej Sherlocka Holmesa. Jednak jest jedna cecha, która powoduje, że, przynajmniej dla mnie, trading jest tak wspaniałym zajęciem. Moim zdaniem trading jest jak sport, czy walka. To jedna z tych dziedzin gdzie sukces zależy tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania, włożonego wysiłku i poziomu umiejętności. Tak jak pisałeś, żeby te umiejętności zdobyć trzeba czasu, chęci i wysiłku. Więc nie jest to proste. Ale koniec końców daje pewnego rodzaju wolność.
 2. To znaczy MT4 ściągniętą i zainstalowaną mam tylko od Admiral. Na FXPro używałem platformy internetowej i tam odkryłem po prostu jakie to przydatne. Co do LVOE napewno sprawdzę dzięki wielki
 3. Otóż znalazłem sobie coś takiego http://www.admiralmarkets.com/company_n ... tatrader-4 Krótkie streszczenie treści z linku. Admiral Markets oferuje do ściągnięcia jakąś lepszą wersję MT 4 pozwalającą zmieniać SL i TP poprzez przesuwanie ich linii na wykresie. No i świetnie pomyślałem bo spotkałem się z takim rozwiązaniem na FXPRo i naprawdę fajnie się spisuje. Jednak mimo licznych prób zainstalowania i upgrade'owania mt4 nic się nie zmieniło. Nie mam nawet tego tzw 1 click mini terminalu. Czy ktoś ma może jakąś sugestię dlaczego? Może mieliście podobny problem? Mam też pytanie dlaczego w MT4 na koncie demo (Admiral Markets) mam z góry ustawione minimalne SL jakie mogę ustawić??
 4. senzoku

  Jaka platforma?

  Poczytalem trochę regulamin na admiral markets i jedyne co znalazłem to : "5.1. Składanie Zleceń 5.1.1. Klient może wydawać AM Zlecenia, a AM realizuje Zlecenia zgodnie z prawem i na warunkach określonych w Umowie. Klient składa AM Zlecenia w drodze elektronicznej za pośrednictwem MetaTrader 4 AM lub w inny sposób uzgodniony między AM a Klientem oraz w formie opracowanej przez AM (np. usługa zleceń telefonicznych lub e-mail). Klient zapewnia, że jego Zlecenia są zgodne z obowiązującym prawem, warunkami Umowy i pozostałymi odpowiednimi wymogami, zwy- czajami i praktyką. Termin Transakcji określony w Zleceniu nie może być krótszy niż 1 (jeden) dzień otwarcia banków." Czy to oznacza, że nie mogę składać zleceń, które zamierzam sprzedać załóżmy za godzinę? Czy też dotyczy to terminu ważności zleceń oczekujących?
 5. senzoku

  Jaka platforma?

  Witam. Jestem nowy na forum, moja działalność ogranicza się na razie do kont demo. Jako że nie najgorzej mi idzie chciałbym spróbować swoich sił w rzeczywistości. Czytając mądre wypowiedzi bardziej doświadczonych kolegów nasunęło mi się pytanie: Czy AM w swoim koncie mini zezwala na sculping? Bo chyba mój "styl" właśnie pod to można podpiąć. Wielkie dzięki za odp. i przepraszam jeśli nie w tym wątku.
×