Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

korek

Members
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About korek

 • Rank
  Newbie
 1. WItam. W mieście mieszkam od niedawna. Obecnie pracuję przez internet, niemniej szukam stałej posady. Przeglądam oferty pracy w Wawie przez internet: http://www.gowork.pl/praca/warszawa;l Jest ich aktualnie dość sporo, niemniej zastanawia mnie czy lepiej jest chodzić po danych miejscach i roznosić osobiście cv czy może lepiej wysłać mailem (wtedy też istnieje ryzyko, że takowy zostanie potraktowany jako spam...). Jakie jest Wasze zdanie?
 2. Jakiś czas temu wpadło mi w ręce fajne narzędzie do porównywania kredytów mieszkaniowych i domowych. Jeżeli do tej pory mieliście z tym problem, to odsyłam do tego linka: http://www.ehipoteka.com.pl/kredyty-na-dom. Tam znajdziecie wszystko co istotne.
 3. Na tej stronie: http://www.comperia.pl/ znajdziesz dobre porównanie kredytów dla działalności. Dzięki niemu będziesz mógł się zdecydować na ten najlepszy dla siebie. Jest to dość poważne zobowiazanie i będziesz musiał taki kredyt spłacać przez długi okres tak więc warto jest postarać się znaleźć ten z najmniejszym oprocentowaniem. Pozdrawiam.
 4. Myślę, że wybór odpowiedniego ofe to poważna decyzja, nad którą należy się poważnie zastanowić. Od tego co wybierzemy w dużej mierze będzie zależała nasza przyszłość. To jest ciekawe miejsce - znajduje się tam wartościowy artykuł właśnie na temat tego czym się kierować przy wyborze odpowiedniego funduszu emerytalnego.
×