Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

jankofx

Brokerzy Opcji Binarnych

Recommended Posts

Czy ktos gra na opcjach? Mozecie polecic jakiegos brokera? Mysle nad Option Trade (nalezy do HotForex) i Opteck

Z tych dwóch to na ewno Option Trade bedzie lepszy chociażby na samo połączenie z HotForex i rozbudowane zaplecze techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos gra na opcjach? Mozecie polecic jakiegos brokera? Mysle nad Option Trade (nalezy do HotForex) i Opteck

Z tych dwóch to na ewno Option Trade bedzie lepszy chociażby na samo połączenie z HotForex i rozbudowane zaplecze techniczne

Ja od paru miesięcy gram na demo na Option Trade. Na razie nie widzę większych wad. Myślę o koncie realnym, bo fajne bonusy oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos gra na opcjach? Mozecie polecic jakiegos brokera? Mysle nad Option Trade (nalezy do HotForex) i Opteck

Z tych dwóch to na ewno Option Trade bedzie lepszy chociażby na samo połączenie z HotForex i rozbudowane zaplecze techniczne

Ja od paru miesięcy gram na demo na Option Trade. Na razie nie widzę większych wad. Myślę o koncie realnym, bo fajne bonusy oferują.

Ktoś z Was ma może konto realne u tego brokera? Naczytałem się sporo o tym brokerze i generalnie opinie o nim są spoko. Jakieś opinie o optiontrade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

minimalne konto to 600 zl a na rynku to nie jest wiele wiec spokojnie przetestuj w realu z minimalna kwota. szczegolnie, ze bedziesz mogl skorzystac z ich webinarow, ktore organizuja. tematy bardzo dobre i ja otworzylem specjalnie na ta okolicznosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...