Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Dirty Harry

CAD/JPY sell!

Przyszłość CAD/JPY  

4 głosy

  1. 1. Przyszłość CAD/JPY

    • Wzrosty
      3
    • Spadki
      1


Recommended Posts

Witam,

piszę, gdyż chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami co do cj'a.

Po przeanalizowaniu tej pary, stwierdziłem, że kurs w ciągu najbliższych dni najprawdopodobniej spadnie.

Dodaje obrazki i opisy poniżej. Oczywiście, najlepiej jak sam włączysz wykres CAD/JPY i zrobisz niezależną od mojej analizę, o której napiszesz w tym temacie parę słów ;-)

http://images24.fotosik.pl/266/8fd9bcb78caad82fmed.jpg

Na powyższym (Daily) widać 5 miesięczną konsolidację, z której cena zdołała wybić się w dół, po czym wrócić do poprzedniego wsparcia (które, jak dla mnie powinno stać się teraz oporem, jak się często w podobnych sytuacjach działo).

Więc ja obstawiam, że odbije się od oporu i spadnie. niestety negatywnie świadczy o tym ostatnia świeczka W1. Mimo to wierzę w moją (i nie tylko moją, mam nadzieję :-P) teorię.

Stoh na większości TF jest powyżej poziomu 75.

Jeśli posuniemy się trochę dalej, TP wyznaczone metodą Fibo Expansion będzie około poziomu 101 (FE100), czyli ponad 300 pipsów zysku.

Jeśli pokona opór, to spokojnie dojdzie do poziomu 105, na którym jest mocny opór (FE 100) Mimo to stawiam na wersję spadkową!

Tyle ode mnie.

Pytanie do Was, jak to widzicie (o ile ktokolwiek tu gra na cadjpy :-P ) i jakie są wasze prognozy na CJA?

Możemy na tym skorzystać :mrgreen:

Dobra, niedługo się dowiemy jak będzie :shock:

get rich or die trading 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie to, że mam otwarte już dwie pozycje (e/g S, u/cad L) pokusiłbym sie o twojego shorta :)

swoją analizę głównie opieram o linie trendu oraz świeczki, więc śmiało otworzyłbym S :) a z tego co widzę jak na razie idzie powoli w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dirty Harry z Detroit ;-)

Przyglądałem się Twojemu CAD/JPY - muszę przyznać, że traduje raczej wszystkie pary, na których pojawia się sygnał ale na tej parze go akurat nie mam. Kilka dni jeszcze nie minęło. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w najbliższym czasie.

Dzięki, że się z nami podzieliłeś swoimi spostrzeżeniami - Zapraszam do dalszej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Denona :-D mów mi Harry

a tak serio:

nadchodzą newsy z Kanady...

zobaczymy, jak będzie o 14:30. Póki co, trzymam mojego Shorta... Na M5 wykres zawraca, ale mam nadzieje, że nie na długo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już zamknięta (na poziomie 103.41)

Otwieram kolejną. Na H4 widzę coś w stylu głowy i ramion... może trochę niedokładna...

też tu coś widzicie? :-P

no i H4 stoch wskazuje na spadki...

sold! SL 40 TP 200... najwyżej...

[ Dodano: 2008-08-20, 14:21 ]

teoria głowy i ramion już obalona :-D

Czekamy na newsy z Kanady, jakieś ważne dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne wyczucie. Jak widać CAD/JPY zachował się jak przewidywałeś.

Graty - Mam nadzieje, że ładnie na nim zarobiłeś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...