Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

exodus24

Exodus24 Journal

Recommended Posts

chociaż tutaj wolałbym zamknąć na takim poziomie na jakim jest aktualnie.

tez mam taki dylemat, zbyt szybkie przestawienie sl na be moze sie zle skonczyc ale kto chcialby stracic powiedzmy +50p ktore sa obecnie, wrocic do domu i zobaczyc sl -30p. Czasem mam ochote zamknac na aktualnym poziomie ale wtedy przychodza mysli ze jak zamkne to poleci w moja strone i bede zalowal...ciezka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po krotkiej przerwie :D Od ostatniego czasu troche zmienilo sie. Zostalem ojcem przeszlo 3 lata temu. Jesli chodzi o inwestowanie to roznie czasami odpuszczalem zeby po pewnym czasie powrocic. Tak szczerze to troche krecilem sie w miejscu z braku czasu. Jednak kilka tyg. temu postanowilem zmienic sposob inwestowania. Nie bede sie rozpisywal wszystko opisane jest tutaj:

Zmiana strategii inwesowania

Ponizej przedstawiam setup z piatku. Wejscie zgodnie z trendem tygodniowym. Strefa podazy na wykresie tygodniowym i H4.

Mam nadzieje, ze bedze tu teraz zagladal kilka razy w tygodniu.

2013_10_24_usdcad_weekly.png.adb641f4a34

2013_10_24_usdcad_h4.png.38cdf1a12fd1c43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

Wczoraj nie zdazylem na swoim blogu zamiescic przegladu par, ktore sa ineresujace wg mnie. Mialy tam znajdowac sie USD/JPY oraz CHF/JPY. Dzis rano po otwarciu platformy zobaczylem, ze sa do wziecia z reki. Foty, ktore zamieszczam sa wczorajszymi przygotowanymi do analizy.

USD/JPY BUY

Trend wzrostowy

Demand D1

Okragly poziom

Odbicie od dolnego ograniczenia trojkata

CHF/JPY BUY

trend wzrostowu

strefa popytu

okragly poziom

2013_10_27_chfjpy_daily.png.10a8b8801fa7

2013_10_27_usdjpy_d1.png.bf08ea5d82c0f6e

2013_10_27_usdjpy_h4.png.02d4359a457bcf0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GBP/JPY BUY STOP

Kolejny test strefy popytu. Pinbar na wykresie dziennym odbil sie od strefy popytu, wsparcia oraz okraglego poziomu. Zlecenie na wybicie z pinbara.

2013_10_30_gbpjpy_daily.png.75653c8f945c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NZD/JPY

Cena w trendzie wzrostowym. Zagranie na reakcje na strefe podazy na interwale H4. Ponadto mamy tam okragly oziom 83.000. Zagranie na H1 na wybicie swieczki zaznaczonej strzalka.

2013_11_09_nzdjpy_h4.png.8a57ce3414ade0c

2013_11_09_nzdjpy_h1.png.358b5cc92f0157f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...