Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Marcin Iman

DDE - excel - giełda

Recommended Posts

Witam, na początek chciałbym zaznaczyć kwestie która wpłynie chyba tylko i wyłącznie na osobę która zechce pomóc mi w sprawie o której zaraz napisze. Mianowicie proszę o pomoc w sprawie którą nie krótki czas próbowałem sam rozwiązać, nie dałem rady.

Od jakiegoś czasu zacząłem interesować się powiedzmy możliwością zarabiania przez internet i poszedłem w kierunku wymiany walut. Jeżeli ktoś mógłby opisać dokładnie :

Co będzie mi potrzebne jak to zainstalować, skonfigurować i skąd to wziąć(linki) o ile jest taka możliwość za darmo.

Chciałbym mieć w exelu w skrócie ujmę tabelkę np.forexową która będzie aktualizowała dane(najlepiej w czasie rzeczywistym) która będzie pokazywać aktualne kursy poszczególnych par walutowych bądź akcji czy surowców, ponadto przydało by się pole pokazujące bid , ask ,wysoki bid, niski ask , spadek bądź wzrost w procentach ( np. -0.19 ) i GMT, co pozwoli mi prowadzić własne obliczenia w owym programie w oparciu o pola które będą pobierane z serwera i będą aktualne.

Próbowałem coś w ten deseń - amibroker - dopisywacz - dde - exel .

Ale nic nie wyszło, może to jest trafny sposób, jeśli tak prosiłbym o pomoc w jego wykonaniu.

Przepraszam jeżeli utworzyłem kopie istniejącego już wątku, jeśli tak proszę o przekierowanie mnie do niego.

Dziękuje

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...