Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

Telewizja biznesowa, giełdowa

Recommended Posts

Niezmiernie ważne dla każdego tradera jest wiedza z aktualnej sytuacji w gospodarce. Poza szeroką gamą serwisów internetowych jak i gazet o tematyce giełdowej, mamy do dyspozycji telewizję. Osobiście polecam "polski" kanał TVN CNBC, który na daną chwilę jest darmowy, jak również zagraniczny serwis w języku angielskim Bloomberg.

TVN CNBC - www.tvncnbc.pl -> LIVE update: http://player.pl/

Bloomberg TV - www.bloomberg.com -> TV & RADIO -> Bloomberg Television -> i do wyboru region

Bieżące informacje doskonale uzupełniają naszą wiedzę o rynku i są pomocne przy podejmowaniu trafnych decyzji.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kluczowa sprawa to cyferki. Kalendarz umieszczony na forexfactory.com w zupełności mi wystarcza. Jeśli są jakieś istotne informacje gospodarczo - ekonomiczne, to właśnie tam możemy je odczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był taki okres, że słuchałem, czytałem, oglądałem prawie wszystko co się da. Pomaga w grze? Moim zdaniem nie bardzo. Wręcz przeciwnie, w moim przekonaniu nadmiar informacji po prostu szkodzi. Dobry system to prosty system, i jeżeli nie gram w oparciu o wiadomości TV to po co je oglądać? Co najwyżej z ciekawości można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TVN CNBC już nie funkcjonuje, a po przejściu na TVN BiŚ przez dłuższy czas nie mogliśmy oglądać tego programu w internecie. Od pewnego czasu można już to robić, z tym, że nie ma wersji darmowej.

http://player.pl/

Zakładamy konto, a następnie należy kupić pakiet Live w cenie około 14-15 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...