Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 5.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Dolar kanadyjski osłabił się w stosunku do amerykańskiego we wtorek, jednakże dolar australijski osiągnął wartość najwyższą od trzech lat w stosunku do funta. Wieści na temat twardego Brexitu zaskoczyły wielu inwestorów. Dolar Australijski wzrósł o 0,26% do 0.7636$. Sprzedaż detaliczna w lipcu wzrosła w Australii o 0,4% w sierpniu. Pracownik Banku Australii stwierdził, że dalsza perspektywa dla sprzedaży detalicznej pozostaje pozytywna. Zauważono również jednomiesięczny wzrost dolara australijskiego w stosunku do jena. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w całkowitej wartości sprzedaży na poziomie detalicznym w Australii wynosiła 0%, prognozowano zmianę do 0,2%, jednakże aktualny odczyt ukazał wzrost do 0,4%. 
  • Poziom indeksu dyfuzji w oparciu o badania PMI w sektorze usług wynosił w Wielkiej Brytanii 52,9, prognozuje się spadek do 52,1.
  • Szacowana zmiana liczby osób zatrudnionych w poprzednim miesiącu, w Stanach Zjednoczonych z wyłączeniem przemysłu rolnego i rządowego wynosiła 177 tysięcy, obecnie prognozuje się spadek do 166 tysięcy. 

wykres trader.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×