Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 20.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Euro zatrzymało się blisko trzymiesięcznego minimum, przed czwartkowym spotkaniem Europejskiego Banku Centralnego. Z kolei peso meksykańskie wzrosło do sześciotygodniowego maksimum po rozstrzygnięciu decydującej debaty pomiędzy Hillary Clinton i Donaldem Trumpem - inwestorzy „uznali”, że Trump przegrał. Oczy mieszkańców tego kraju skupione są na wyborach, ponieważ kandydat republikanów może zagrozić gospodarce Meksyku. Waluta wzrosła do 18.4555 do dolara w jednym punkcie, jest to poziom najwyższy od 8 września.  Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych odbędą się w listopadzie. Euro zmalało 0,1% do  1.0969$, jego wartość plasuje się niedaleko od środowego niemal trzymiesięcznego minimum 1.0955$.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana liczby osób zatrudnionych w poprzednim miesiącu w Australii wynosiła -8,6K, prognozowano wzrost do 15.2K, ale najnowszy odczyt pokazał -9,8K. 
  • Jednakże procent całkowitej siły roboczej, który jest bezrobotny i aktywnie poszukuje zatrudnienia w Australii w poprzednim miesiącu zmalał z 5,7% do 5.6%
  • Liczba osób, które w ciągu zeszłego tygodnia wypełniły ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych wynosiła 246 tysięcy, obecnie prognozuje się wzrost do 251 tysięcy. 

euro1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×