Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 21.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Funt w dalszym ciągu utrzymuje się przy minimach po ostatnich mocnych spadkach. Po rozmowach z UE może to ulec zmianie. Istnieje możliwość, że gospodarka Wielkiej Brytanii może ucierpieć na tym, że podczas negocjacji Unia Europejska będzie nieugięta w sprawie procesu wyprowadzania kraju z komitywy. Premier Wielkiej Brytanii Theresa May jest w Brukseli i pierwszy raz od czasu głosowania w sprawie opuszczenia Unii, weźmie udział w szczycie EU. Próbowała uspokajać przedstawicieli innych krajów odnośnie Brexitu, ale prezydent Francji poradził jej przygotować się na trudne rozmowy. Funt po niekorzystnych komentarzach Donalda Tuska, który jest Przewodniczącym Rady Europejskiej osiągnął minimum 1.2213$. Jego wartość wynosi obecnie 1.2226$.


Dzisiejsze ważne dano makro: 

  • W Kanadzie zmiana w cenie towarów i usług nabywanych przez konsumentów, z wyjątkiem 8 najbardziej zmiennych elementów wynosiła 0,0%, obecnie prognozuje się wzrost do 0,2%. 
  • Zmiana w całkowitej wartości sprzedaży na poziomie detalicznym, z wyłączeniem samochodów osobowych w Kanadzie wynosiła -0,1%, prognoza wykazuje wzrost do 0,4%.
  • W Tokio odbywa się przemówienie Gov Kuroda, Gubernatora Banku Japonii.
     

wykres funta.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×