Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 2.01.2017

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Wartość dolara amerykańskiego spadła we wtorek, ale waluta zaliczyła czwarty rok zysków z rzędu w stosunku go koszyka głównych walut. Indeks dolara DXY zyskał około 3,7% w ciągu roku. Indeks wzrósł aż o 7,1% w czwartym kwartale. Niektórzy analitycy twierdzą, że tendencja wzrostowa dolara pozostanie również nienaruszona w tym roku. Marshall Gittler stwierdził, że wiele zależy od tego jak prezydentura Donalda Trumpa i chińska ekonomia się ułożą. Dzisiaj indeks dolara zmalał o 0.38 do 102.290 , tym samym opuścił 14-letnie maksimum, które osiągnął dwudziestego grudnia. Indeks wzrósł o 0.18 w stosunku do jena – 116.74. Euro wzrosło 0.39 w stosunku do dolara 1.0529$.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Poziom indeksu dyfuzji na podstawie przebadanych menedżerów zakupów w przemyśle wytwórczym w Chinach wynosił 50.9, obecnie nie prognozuje się zmiany.  

dxy2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×