Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 9.01.2017

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Juan chiński lekko osłabił się wobec dolara w poniedziałek, po tym jak Bank Centralny ustawił słabszy kurs środkowy, kierując się zeszłotygodniową zmiennością. Poniedziałkowy oficjalny punkt środkowy prowadzony przez Ludowy Bank Chin, został ustalony na poziomie 6.9262 za dolara. Poprawką były 594 pipsy, lub 0,86%,  to największy jednodniowy skok procentowy od czerwca. Piątkowa poprawka wynosiła 6.8668 za dolara. Indeks juana wyniósł w piątek 95.25 i jest to poziom najwyższy od lipca 2016 roku (notowania z chińskiego systemu CFETS).
*Ludowy Bank Chin steruje kursem juana, codziennie ustalając kurs referencyjny/środkowy, który może wahać się o +/- 2 punkty procentowe. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w całkowitej wartości sprzedaży na poziomie detalicznym w Australii wynosiła 0.5%, obecnie prognozuje się spadek do 0,4%. 
  • Zmiana w cenie towarów i usług nabywanych przez konsumentów w Chinach wynosiła 2,3%, przewiduje się jednak obniżenie do 2,2%. 

juan.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×