Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 11.01.2017

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Dolar wzrósł w stosunku do jena w środę, ale pozostał stabilny wobec koszyka głównych walut. Dolar amerykański ogólnie zyskał od czasu wyborów prezydenckich, które odbyły się w Stanach Zjednoczonych w listopadzie. Inwestorzy oczekiwali, że wygrana Donalda Trumpa zwiększy inflację i podniesie stopy procentowe. Jednakże więcej wątpliwości, które pojawiły się w ostatnich tygodniach sprawiły, że inwestorzy zwracają uwagę na to co prezydent mówi na temat handlu i stosunków z Chinami. Indeks dolara był na niemal stałym poziomie 102.04. DXY wobec jena wzrósł o 0,1% do 115.92. Wartość euro wynosi 1,0556 $.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w łącznej wartości skorygowanych o inflację produktów wytwarzanych przez producentów w Wielkiej Brytanii wynosiła -1%, następnie prognozowano wzrost do 0,6%, ale aktualny odczyt wskazał 1,3%.
  • Zmiana liczby baryłek ropy naftowej, która trzymana była w ekwipunku przez firmy handlowe w minionym tygodniu w Stanach Zjednoczonych wynosiła -7,1M, obecnie prognozuje się wzrost do 0,9M.

jen.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×