Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

jameslove1

EverFX - MT4, STP, spready od zera

Recommended Posts

Od kilku miesięcy gram na platformie EverFX, którą mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto poważnie myśli o inwestycjach na foreksie – profesjonalny broker, z porządną platformą MT4, minimalnymi spredami (nawet od zera pipsów!). Do niedawna nie mieli jeszcze polskiej wersji strony, ale już to nadgonili. Kontakt i doradcy polskiego rynku też bez zarzutu – od razu się słyszy, że rozmawiasz z profesjonalistą, a nie z jakimś naciągaczem. Do tej pory paru market makerów straciłem majątek zanim znalazłem uczciwą i porządną firmę. Naprawdę polecam EverFX! Teraz nawet mają promocje dla nowych klientów - przez jakiś czas można grać przy zerowej prowizji, co przy niewielkim kapitale początkowym na pewno będzie miało znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu widzę jakis komentarz na temat everfx! Testuje u nich konto demo od 2 miesięcy z bardzo dobrym skutkiem i własnie zastanawiałem się nad aktywacją rzeczywistego rachunku, bo jest teraz jakas promocja tradowania bez prowizji. Dzięki jameslove1 za opinę!. A próbowałes juz od nich cos wypłacać? Bo to mocno istotna kwestia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba bardziej podejrzanie nie można zachwalać brokera, no ale nie mi oceniać, zostawię temat dla innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie należy zachwalać zanim samemu sie nie wypróbuje drogi nemezis. Jakis czas temu zachwalales IronFX, który oskubał mnie i wielu innych na spore pieniądze... Z ciekawosci zajrzałem na strone tego Evera i już samo to, że to broker STP to pierwszy sygnał, że firma powinna być uczciwa. Otworzyłem demo bez przymusu wpłaty na konto realne - to dwa. Teraz sprawdzę jak to wszystko działa w praktyce i nie omieszkam podzielić się swoją opinią.  :) pozdrawiam zadowolonych kolegów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...