Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Neron

IQOption, Skrill i Podatki - czyli pytania początkującego.

Recommended Posts

Witam wasz bardzo serdecznie. Tu Neron.
Postanowiłem napisać w OffTop z bardzo prostego powodu. Nie wiedziałem gdzie podpiąć temat, toteż uznałem offtop za najbardziej odpowiedni.. Może dobrze będzie, jeśli wypunktuję swoje pytania - wtedy nie będzie potrzebny zbędny wysiłek w zrozumieniu o co chodzi. Ułatwi nam to życie.

 

1.: Jakie są opinie na temat brokera IQ Option. Niektórzy mówią by uważać, bo cypr a cypr=scamy, inni że można śmiało. Poznam więc nieopłaconą opinię ludzi którzy z tego brokera korzystali.
2.: Może to i noobskie, ale spytam. Jak przelać "piniundze"(specjalnie w cudzysłów), na Skrill? Jeszcze nie używałem tego portfela.
3. Jak działa w przypadku brokerów Opcji Binarnych, Skarbówka. Czy mając fundację za granicą, transferując przy okazji do takiej fundacji zyski, można uniknąć opodatkowania? I jeśli tak, jak to zrobić, by nie mieć problemów? Omijanie podatków jest zakładane jednak jestem uczciwym człowiekiem i zakładam taką ewentualność biorąc pod uwagę idiotyczną wręcz politykę podatkową w PL.  Wiadomo - uczciwy obrywa najwięcej po kieszeni.

Zachęcam do dyskusji. Co do 1 i 2, to nie znalazłem jasnych odpowiedzi, a co do 3. to temat jest skomplikowany - jak by kto pytał czy szukałem odpowiedź w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×