Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Neron

IQOption, Skrill i Podatki - czyli pytania początkującego.

Recommended Posts

Witam wasz bardzo serdecznie. Tu Neron.
Postanowiłem napisać w OffTop z bardzo prostego powodu. Nie wiedziałem gdzie podpiąć temat, toteż uznałem offtop za najbardziej odpowiedni.. Może dobrze będzie, jeśli wypunktuję swoje pytania - wtedy nie będzie potrzebny zbędny wysiłek w zrozumieniu o co chodzi. Ułatwi nam to życie.

 

1.: Jakie są opinie na temat brokera IQ Option. Niektórzy mówią by uważać, bo cypr a cypr=scamy, inni że można śmiało. Poznam więc nieopłaconą opinię ludzi którzy z tego brokera korzystali.
2.: Może to i noobskie, ale spytam. Jak przelać "piniundze"(specjalnie w cudzysłów), na Skrill? Jeszcze nie używałem tego portfela.
3. Jak działa w przypadku brokerów Opcji Binarnych, Skarbówka. Czy mając fundację za granicą, transferując przy okazji do takiej fundacji zyski, można uniknąć opodatkowania? I jeśli tak, jak to zrobić, by nie mieć problemów? Omijanie podatków jest zakładane jednak jestem uczciwym człowiekiem i zakładam taką ewentualność biorąc pod uwagę idiotyczną wręcz politykę podatkową w PL.  Wiadomo - uczciwy obrywa najwięcej po kieszeni.

Zachęcam do dyskusji. Co do 1 i 2, to nie znalazłem jasnych odpowiedzi, a co do 3. to temat jest skomplikowany - jak by kto pytał czy szukałem odpowiedź w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...