Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 12-06-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Jesteśmy już po spotkaniu z Trumpa z Kim Dzong Un. Szczyt polityczny nie wykazał znacznej zmienność na rynku i należy obecnie zająć się kolejnymi wydarzeniami. Przed nami kilka istotnych publikacji i zwiększona zmienność.

10:30 Bezrobocie W. Brytania

11:00 Zew Indeks

14:30 Inflacja USA

Debata w parlamencie brytyjskim związana z Bretix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla funta najbliższe dwa dni zapowiadają się bardzo ciekawie. Z jednej strony mamy publikację bardzo ważnych danych o bezrobociu i inflacji a z drugiej dwa dni pracy brytyjskiego parlamentu w sprawie Bretix. Zmienność z pewnością będzie podwyższona i możemy się spodziewać dużych przeskoków ceny. 

Mój scenariusz który obrałem sobie kilka tygodni temu nie pozostaje zmieniony. Suprise index jest nadal na niskich poziomach a funt jest znacznie wyprzedany. Wejść będę szukał w momencie pojawiania się dobrych  danych i wspierających GBP.

Nie będę zmieniał kierunku inwestycji w momencie gdy będą przychodzić negatywne informacje tylko raczej wycofywał się z zajmowanych pozycji. Wolę zachować jeden scenariusz niż potem latać za ceną jak pies za ogonem.

Ilość wydarzeń w tym tygodniu jest na tyle bogata, że jeszcze znajdzie się okazja do tego, aby zająć dobra pozycję i wykonać udany trejd w tym tygodniu, jeżeli mój scenariusz nie potwierdzi się.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×