Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 20-06-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Za nie całe półgodziny mamy odczyt o zapasach ropy naftowej a na rynku pojawiała się układ rynkowy który pozwala przypuszczać, że mamy szanse na sporę rozczarowanie po odczycie danych.

W dniu dzisiejszym z depesz Reutersa można dowiedzieć się, że Indie także naciskają na OPEC, aby dostosować produkcję do potrzeb rynkowych i coraz wyższe ceny dla jednego z największych importerów są oraz większym obciążeniem.

Kolejna depesza to taka, że minister Omanu, powiedział, że przypuszcza, że Iran mimo wszystko zatwierdzi zwiększenie planów produkcyjnych. Dwa sygnały podażowe z rozczarowującym odczytem który być może się pojawi za kilkanaście minut mogą w dniu dzisiejszym przynieść zniesienie wzrostów na ropie z początku tygodnia, które wystąpiły po ataku na libijskie magazyny ropy. 

Jeżeli obecne ceny ropy w okolicach 75$ utrzymają się do 16:25 będę przygotowany ze zleceniami sell stop w celu rozegrania spadków na dzisiejszej sesji.

ropa naftowa 20,06,18.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do scenariusza zabrakło sprzyjających danych. Zapasy ropy spadły, a benzyny wzrosły. Na fuksa jednak zleceń nie trzyma i wycofuję się po kosztach spreadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×