Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 09-07-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Przed nami zaprzysiężenie tureckiego prezydenta, które kończy dotychczasowy parlamentarny system i rozpoczyna prezydencki.

W komunikatach prasowych wysyłanych w weekend można było się dowiedzieć, że Erdogan, który wygrał wybory podczas swojego przemówienia po zaprzysiężeniu będzie nawiązywał do gospodarki, deficytu i inflacji.

 

Jak do tej pory wypowiedzi prezydenta Ergodana nie podobały się inwestorom i za każdym razem dochodziło do dalszego osłabiania tamtejszej waluty.

W ostatnich tygodniach dało się odczuć lekką odwilż i umocnienie liry jest jednak one na tyle słabe, że nie można jeszcze mówić o zmianie trendu. Ja mimo zapewnień prezydenta Turcji o tym , że zależy mu na wzroście gospodarczym i sukcesie jego kraju, będę dzisiaj starał się szortować lirę. Nie sadzę, aby do tej pory atakujący niezależność banku Turcji i wysokie stopy procentowe, prezydent nagle zmienił zdanie. W ostatnich dniach lira umacnia się bo prezydent zapowiedział rząd fachowców i specjalistów, oraz przytaczał wizję bogatej gospodarki...w ciągu kliku godzin dowiemy się jak będzie wyglądała najbliższa polityka gospodarcza oraz jak prezydent Erdogan chce poradzić sobie z narastającym długiem i inflacją.

eurtry.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×