Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 09-07-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Przed nami zaprzysiężenie tureckiego prezydenta, które kończy dotychczasowy parlamentarny system i rozpoczyna prezydencki.

W komunikatach prasowych wysyłanych w weekend można było się dowiedzieć, że Erdogan, który wygrał wybory podczas swojego przemówienia po zaprzysiężeniu będzie nawiązywał do gospodarki, deficytu i inflacji.

 

Jak do tej pory wypowiedzi prezydenta Ergodana nie podobały się inwestorom i za każdym razem dochodziło do dalszego osłabiania tamtejszej waluty.

W ostatnich tygodniach dało się odczuć lekką odwilż i umocnienie liry jest jednak one na tyle słabe, że nie można jeszcze mówić o zmianie trendu. Ja mimo zapewnień prezydenta Turcji o tym , że zależy mu na wzroście gospodarczym i sukcesie jego kraju, będę dzisiaj starał się szortować lirę. Nie sadzę, aby do tej pory atakujący niezależność banku Turcji i wysokie stopy procentowe, prezydent nagle zmienił zdanie. W ostatnich dniach lira umacnia się bo prezydent zapowiedział rząd fachowców i specjalistów, oraz przytaczał wizję bogatej gospodarki...w ciągu kliku godzin dowiemy się jak będzie wyglądała najbliższa polityka gospodarcza oraz jak prezydent Erdogan chce poradzić sobie z narastającym długiem i inflacją.

eurtry.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×