Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 16-07-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

6 lipca opisywałem problem braku jedności w brytyjskim rządzie, ale mimo problemów udało się osiągnąć porozumienie i premier May opublikowała białą księgę, która ma pomóc w negocjacjach w sprawie Brexit. 

Niestety spokój dla premier May nie trwał długo i jedność strony brytyjskiej zaczęła się rozpadać. Po pierwsze do dymisji podali się trzej ministrowie, między innymi odpowiedzialni za sprawy zagraniczne i negocjacje z Unią Europejską. Następnie do krytyki przystąpił prezydent Trump a w weekend liderzy producentów niemieckich ostrzegają własne firmy przed tym aby przygotowali się na "hard Brexit".

To powoduje, że już przed rozpoczęciem negocjacji z UE, pozycja premier May jest bardzo słaba a w siłę rosną zwolennicy "hard Bretix".  To powoduje, że w każdej chwili może dojść do załamania w brytyjskim rządzie a odsunięcie premier May od stanowiska. W razie gdyby doszło do takiego wydarzenia GBP oraz brytyjski indeks giełdowy stanął by w bardzo trudnej sytuacji i pod dużą presją. W ciągu poniedziałku i wtorku będą toczyć się prace w brytyjskim parlamencie, których wyniki w sposób znaczący mogą wpłynąć na zmienność na rynku.

W dniu jutrzejszym mamy także ważne wystąpienie prezesa banku Anglii, oraz publikację istotnych danych o godzinie 10:30 co dodatkowo będzie wpływać na podwyższoną zmienność na GBP.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×