Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 01-08-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

W dniu dzisiejszym o godzinie 20:00 będzie ogłoszona decyzja FED w sprawie stóp procentowych. Rynek dzisiaj nie oczekuje zmian stóp procentowych i najprawdopodobniej tak będzie. Retoryka przedstawicieli FED nie powinna być zmieniona i oczekuję jastrzębiej postawy tak jak na ostatnim posiedzeniu.

Oczekuje presji podażowej na amerykańskich indeksach, jeżeli w komunikacie okazałoby się, że pojawiłyby się jakieś istotne informacje o "trade war" i polityce celnej jaką obecnie prowadzi prezydent Trump. Jastrzębi komunikat, który jest bardziej prawdopodobny to też presja na indeksy giełdowe, więc tutaj będę szukał szansy dla siebie.

Każde posiedzenie FED i ogłoszenie decyzji to niemal zawsze silne impulsy popytowe na złocie. W dniu dzisiejszym tez będę chciał je wykorzystać i będę próbował szukać pozycji długich na złocie ewentualnie srebrze.

Rynek opcyjny nie zakłada dużej zmienności, ale mimo wszystko należy być przygotowanym na gwałtowne impulsy i luki cenowe. Mała pozycja, stop loss to podstawa i chłodna głowa a przede wszystkim gotowy scenariusz ma trejd przed wejściem w zlecenie. 

 

złoto.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×