Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 03-08-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Jesteśmy już po dwóch waznych dezycjach banków centralnych z USA oraz z W. Brytanii.

FED utrzymał swoje zdanie o dobrze prosperującej gospodarce. Bezrobocie jest niskie, wysoki wzrost PKB i rosnąca inflacja, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dalej podnosić stopy procentowe.

Już po dwóch dniach od tej decyzji dolara amerykanki, umacnia się niemal do wszystkich walut świata. Przed nami odczyt sierpniowy o bezrobociu w USA. Po wynikach o zasiłek dla bezrobotnych widać, że na tamtejszym rynku nie widać problemów z bezrobociem. jednak ostania fala umocnienia USD, powoduje, że dobry odczyt nie będzie wpływał już tak mocno na dalsze umocnienie USD, ponieważ wycena dobrego odczytu już trwa. Z mojego punktu widzenia, czyli tradera, rozczarowujący odczyt NFP w szczególności słabszy wzrost wartości wynagrodzeń będzie okazją do złapania silnego ruch intraday. Jeżeli dolar do godziny 14:30 utrzyma siłę, to będę szukał swojej szansy w razie wystąpienia słabszego odczytu.

wnioski o zasiłek dla bezrobotnych usa.png

Po wczorajszej decyzji Banku Anglii mamy osłabienie GBP zgodnie z tym, czego oczekiwałem w ostatniej analizie. Mimo, że rada przyjeła stosunkiem głosów 9 do 0 decyzję o podwyżce stóp w W. Brytanii, funt osłabił się po komentarzach ze strony prezesa banku, który wspomniał, że kolejne podwyżki będą oddalone w czasie ze względu na ryzyka związane z brytyjska gospodarką.

Po wczorajszym osłabieniu GBP na danych o PMI z usług o 10:30 , raczej będę szukał szansy w pozytywnym odczycie, ale z projekcją intraday. W dłuższym terminie to "trade war" i Brexit, będą ustawiać siłę GBP na przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×