Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 15.08.2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

 

Turcja wprowadziła cła na wybrane amerykańskie produkty w związku z tym co stało się w piątek, kiedy prezydent Trump podwoił cła na aluminium i stal.

Podejrzewam, że na reakcję ze strony amerykańskiej nie będziemy długo czekać, więc spodziewam się tweeta od prezydenta USA, albo reakcji sekretarza handlu i zapowiedzi, że strona amerykańska odpowie na tureckie cła, które wprowadzono dzisiaj. W razie gdyby taki scenariusz się zrealizował można liczyć na dalsze osłabienie liry tureckiej.

W dniu dzisiejszym lira jest mocniejsza, ze względu na to, że już jutro odbędzie się telekonferencja ministra finansów Turcji z inwestorami zagranicznymi w związku z zaistniałą sytuacją na rynku walutowym.

Jutrzejsze komentarze ze strony ministra finansów Turcji z pewnością wywołają ponownie większą zmienność na lirze tureckiej.

 

 

W dniu dzisiejszym ponownie osłabia się chińska waluta co w dalszym ciągu prowadzi do umacniania się dolara i osłabiania walut z rynków EM, między innymi PL.

juan.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×