Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 23.08.2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Dolar australijski w dniu dzisiejszym na wielu parach szoruje po dnie. Ma to związek z tym, że w Australii decydują się losy obecnego premiera i dzisiejsza noc może przynieść zmianę władzy w Australii lub rozpisanie nowych wyborów. Obecne są zbierane podpisy pod kolejne głosowanie które ma się odbyć nad ranem czasu polskiego w piątek i zdecydować o tym czy obecny premier będzie dalej piastował swoje stanowisko. Jednak szansę na głosowanie nie są zbyt duże ze względu na to, że we wtorek było już takie głosowanie i skończyło się poparciem premiera. 

Słabość dolara australijskiego jest także spowodowana wojna handlową miedzy USA a Chinami a w dniu dzisiejszym dowiemy się jak skończyły się pierwsze od kilku miesięcy rozmowy między zwaśnionymi stronami. Inwestorzy sukces jak i porażkę rozmów przełożą na notowania AUD, ze względu na to, że Chiny są największym partnerem handlowym Australi.

Komunikatów z rozmów między USA a Chinami możemy spodziewać się po godzinie 20:00 czasu polskiego. 

Na rynek spływają tez informacje z rozmów między Meksykiem a USA. Wczoraj ponownie można było usłyszeć, że do porozumienia blisko, ale jeszcze go nie ma i rozmowy są cały czas przedłużane, wczoraj mogliśmy wyczytać w komentarzach, że być może będą trwały do przyszłego tygodnia.

Przed południem jest także wystąpienie szefa Banku Niemiec, który jest głównym faworytem do obięcia prezesury w EBC po Draghi.

W południe czasu polskiego będzie także transmitowany wywiad z prezydentem USA.

 

 

 

audchf.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×