Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

tomekkap

Montowanie EA (Strategi) Mt4

Recommended Posts

Witam

Chcialbym pokazac jak montowac,testowac Ea – „maszynke do pieniedzy” ktora sama otwiera i sama zamyka pozycje jezeli mamy wlaczone MT4.

Wgrywamy dana strategie (ex4*) do katalogu \Straighthold Trader\experts.

Testowanie:

Po wgraniu strategi do okreslonego punktu wlaczamy Mt4 i wybieramy testuj strategie (1) na zdjeciu.

66bf1c4e3172138a.jpg

Po wybraniu „testuj strategie” pojawilo sie nam okno z ustawieniami do testowania.

W 1 okienku wybieramy Strategie ktora chcemy testowac.

W 2 okienku wybieramy pare walutowa pod ktora jest ta strategia.

W 3 okienku Wybieramy : „ Open Pricles only...” Tak jak na rysunku:

b0d40e2fcf184dfb.jpg

W Okresie klikamy ten okres pod ktory jest strategia pisana.

Date wybieramy Najlepiej 2 lata lub rok do tylu .

Nastepnie klikamy start i po tescie wyskakuja jeszcze 3 zakladki na dole :

Rezultaty –tam zobaczymy co nasza strategia kupowala.

Graph – Tam jest wykres graficzny naszej strategi

Raport-Raport platformy na temat wskaznika (ile razy sprzedal , ile razy kupil itp.)

Jezeli wszystko jest dobrze Graph rosnie itp. to nasza strategia jest dobra.

Montaz Strategi na wykres:

37d65b8273d6c397.jpg

Klikamy na Navigatora (1 na rysunku) Wyskakuje nam tabela po lewej stronie .

Znajduja sie tam pokolej : Rachunki,Wskazniki,Strategie,Wskazniki wlasne,skrypty.

Klikamy na strategie i rozwijaja sie nasze wgrane strategie. Nastepnie Przeciagamy wybrana strategie na dany wykres.

dd3274c0f17b46c5.jpg

Nastepnmie pokazuje sie nam okno z opcjami danego wskaznika. Pamietajmy ze zeby wlaczyc wskaznik nalezy kliknac „Umozliw Handel” (2). Jezeli wybierzemy samo umozliw handel to strategia bedzie sama za nas kupowac. Jezeli natomiast zaznaczymy Umozliw Handel i Zapytaj o potwierdzenie – Strategia bedzie dawala alarm kiedy kupic lub sprzedac. Po ustawieniu opcji klikamy OK.

Nastepnie wlaczamy strategie na „Wlacz strategie” I strategia dziala jezeli po prawej stronie wykresu mamy usmieszek (zdjecie ponizej )

b964a4bcc982f35e.jpg

Prosze bardzo to cala sztuka montowania Ea.

Komenatrze mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zaznaczysz VISUAL MODE sledzisz dany okres na biezaco.

tomekkap-czy specjalnie masz 4 paski narzedziowe u gory platformy bo mi jest szkoda wykresu i mam tylko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post bardzo przydatny dla poczatkujacych ale czy testy na "every tick" nie daja wynikow bardziej zblizonych do realnych ?

W 3 okienku Wybieramy : „ Open Pricles only...” Tak jak na rysunku:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to niemam pojecia wiem ze jak jest : „ Open Pricles only...” to wychodzily dobre wyniki a ea bylo dobrze napisane wiec sie zgadzalo. Ale nie sprawdzalem na innym.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tomekkap, tak racja, na "open prices only" wychodza zazwyczaj lepsze wyniki ale jest to złudne bo jak wrzucisz ea do MT4 w czasie rzeczywistym to tak jakby dzialalo na testerze "every tick". Nie jestem znawca w tej dziedzinie ale z tego co sie orientuje to zalecane jest testowanie na "every tick" i ja tez tak testuje swoje strategie. Oprocz tego zadnych zastrzen do posta :-)

Pozdrawiam Riddle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ja sprawdzam na „ Open Pricles only...” tylko ze ja sprawdzalem tylko 1 ea ;) bo reszta mnie jakos nie przekonuje... Wole sam analizowac i grac :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...