Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

propan600

Admiral Markets - AM Opinie

Recommended Posts

Ok;)

To ostatnie to akurat dla mnie wada, oraz bardzo krytyczne opinie o brokerze na forum Nawigator. I się dziwię, dlaczego Panowie się z tym brokerem związaliście, podejrzewam, że z powodów biznesowych niż inwestycyjnych.

Mógłbyś podać jakieś przykłady bo na navigatorze strasznie dużo komentarzy i nie sposób ich wszystkich przeczytać.

Może mylisz AM z XTB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście pojechali po AM...

Osobiście miałem wczoraj problem z zamknięciem pozycji na EUR/JPY w trakcie publikacji danych z USA, no ale to raczej normalne jak kurs skacze po 20 pipsów co kilka sekund, a tak jest wszystko ok.

Na razie nie wybieram się nigdzie indziej, a jak się zaczną problemy to wtedy zastanowię się nad zmianą brokera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rich napisał:
(...)I się dziwię, dlaczego Panowie się z tym brokerem związaliście, podejrzewam, że z powodów biznesowych niż inwestycyjnych.

Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii, jednak najzabawniejsze są wypowiedzi na temat o którym nie ma się bladego pojęcia :lol:

Ogólnie w Twoich (jesteśmy na forum, więc przyjmę standardowy zwrot i pozwolę sobie napisać "Twoich" z dużej litery) wypowiedziach wyczuwam pewną frustrację, której szerzej komentować nie mam zamiaru.

Dodatkowo pragnę wtrącić, iż w ciągu najbliższych miesięcy Admiral Markets pokaże się w takim świetle, że większość negatywnych komentarzy nie będzie miała racji bytu. Po pierwsze jesteśmy klientami AM, a dopiero na drugim miejscu współpracujemy ze sobą na zasadzie tworzenia materiałów szkoleniowych etc., co nijak wpływa na naszą ocenę brokera. Oczywiście, pewna doza subiektywizmu zawsze może mieć miejsce, jednak najlepszym rozwiązaniem będzie przytoczenie informacji ze strony o nas, która brzmi następująco:

"(...)Ważnym czynnikiem odróżniającym nas od innych jest nasza niezależność oraz możliwość oceny naszych kompetencji. Jesteśmy dumni z faktu, iż współpracujemy z brokerem Admiral Markets Ltd. na zasadzie partnerstwa klient > firma, lecz mimo to nie jesteśmy powiązani z żadną instytucją co mogłoby mieć wpływ na kierunek naszych działań. Przedstawiamy się jako specjaliści jedynie z racji tego, że klient ma możliwości weryfikacji publikowanych przez nas informacji - zaglądając na nasze obszerne forum.(...)"

Powyższego cytatu nie trzeba komentować - mówi sam za siebie. W dzisiejszym świecie próbuje się podważyć prawdziwość niemal każdej informacji. Dlaczego jednak ludzie roszczą sobie prawo do wypowiedzi na temat intencji obcych im osób?! W tym wypadku jesteśmy dla siebie obcy i zarówno - my nie wiemy nic o Tobie, tak i Ty wiesz o nas tyle ile sami udostępniliśmy o sobie informacji na łamach forum i strony TraderTeam.pl.

Masz oczywiście pełne prawo do wygłaszania swoich opinii. Nie oczekuj jednak od nas tego, że zaczniemy brać udział w Twoich gierkach (przykład).

Jeśli masz zamiar kontynuować pogadankę, to zapraszam na PW. Nie róbmy tutaj off-topa, gdyż nie chcę usuwać postów, by nie być następnie posądzanym o ukrócanie możliwości wypowiedzi innych użytkowników forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Frustracji nie ma, bo nie ma takiego powodu (w podtekście wyniki inwestycyjne). Jest co najwyżej pewna irytacja co do uzyskiwanych gdzieniegdzie odpowiedzi.

Co do AM i mojego osądu o brokerze - pochodzi tylko i wyłącznie z wpisów na forach, a że jest ich zdecydowanie więcej negatywnych i to grubych, to moje zaciekawienie i zapytanie tutaj, wśród jego użytkowników.

A fotka korporacyjna na stronie kontaktowej - wybaczcie, ale efekt groteskowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AM wprowadziło płynne spready, dzięki czemu można otworzyć pozycję nawet z marżą poniżej 0,5 pipsa. Dodatkowo wprowadzono kwotowanie walut do 5 miejsc po przecinku.

Więcej info tutaj: AM płynne spready

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko, że na real jest już możliwe grać na parach z płynnym spreadem na demo jeszcze tego nie ma.

Na demo też już jest, trzeba w "symbolach" sobie włączyć te pary z "+".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez okres świąteczny będziemy mieli do czynienia z momentem, gdy rynek będzie zamknięty. Poniżej prezentuję informację dotyczącą przerw w działaniach platformy (rynku) podaną przez Admiral Markets (oryginał każdy klient dostał na skrzynkę mailową oraz skrzynkę pocztową na platformie):

"We wish to draw your attention to our operating hours over the forthcoming Christmas and New Year period:

Thursday 24/12/2009 18:00 GMT: Markets Close,

Friday 25/12/2009: Markets Closed,

Sunday 27/12/2009 22:15 GMT: Markets Reopen,

Thursday 31/12/2009 18:00 GMT: Markets Close,

Friday 01/01/2010: Markets Closed,

Sunday 03/01/2010 22:15 GMT: Markets Reopen for the New Year."

Powyższa wiadomość oznacza zmuszenie co poniektórych do zrobienia sobie przerwy. Zakładam się, że znajdą się i tacy, co będą niezadowoleni prezentowanym stanem rzeczy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok;)

To ostatnie to akurat dla mnie wada, oraz bardzo krytyczne opinie o brokerze na forum Nawigator. I się dziwię, dlaczego Panowie się z tym brokerem związaliście, podejrzewam, że z powodów biznesowych niż inwestycyjnych.

Konto mam od roku. Zero problemów. Na brokera się narzeka jak się u niego nie zarabia. A nie zarabia się jak się nie umie zarabiać. Rozmawiałem osobiście z chłopakami stamtąd i - owszem - można używać robotów, ale oni się zabezpieczają przed scalpingiem. Nie można skalpować 15 lotów w kilka sekund jak nie masz wystarczająco kupujących i sprzedających na ten proces. Teraz centralnie zarabiam u nich i nigdy żadnej kaszany nie miałem u tych chłopaków. Oczywiście nie skalpuję - trading musi być przyjemny a nie męczący. Jade w kilku-kilkunastodniowe trejdy. Zamieszczę (żeby zbić argumenty o kantowaniu) wyciąg z rachunku a wtedy okaże się że się da zarabiać.

Jeśli kręci Cię skalpowanie, Alpari UK oficjalnie dopuszcza ten sposób trejdowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chce otworzyć rachunek w Admiral markets chodzi mi o rachunek mikro. Szukam informacji jak zamknąć rachunek w XTB ma ktoś w tym jakieś doświadczenie?

Czy nie ma sensu zamykać rachunku i zostawić go nie używany i po prostu używać nowy rachunek w Am ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto sprostować, że platforma MT4 nie jest dostosowana do modelu ECN więc też nie ma żadnego brokera będącego ECNem, bazującego na tej platformie. Jest to STP, a brokerzy dodają sobie do tego ECN żeby właśnie był większy szał i promocja ;).

Co do pytania kiecu123.

Rachunek możesz zamknąć ale nie musisz. W końcu jego utrzymywanie nic nie kosztuje. Jak go zamknąć? Telefonicznie w XTB lub poprzez formularz, który mogą Ci wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jak się rozlicza w admirals jako dochód z Estonii ? czy może tak samo jak np rozliczałem dochód z xtb ? a i czy macie już pity 8c w gabinecie inwestora( tam jest coś podobnego do pitu 8c jak czytałem na forach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się założyć u nich konto , stwierdziłem, że firma wygląda porządnie.

Jak narazie po 2-3 dniach nie jestem zadowolony, połączenie MT4 jest jakieś powolne i co jakiś czas się zrywa (zarówno u mnie, jak i na serwerze, u innego brokera nic się nie dzieje). Dzisiaj też niespodzianka, GBP/USD zastygł na pewien czas w miejscu.

Nie wiem, czy u was też tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam w interencie odpowiedniej platfomy do grania. trudno się bardzo zdecydować. Którą polecacie dla zwyklego poczatkującego tradera - oczywiście MM? Cz AM jest okey aktualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest treść z maila, którego otrzymałem jak i każdy klient otrzymał. :)

W dniu 6. października 2014 r. do oferty Admiral Markets AS wprowadzone zostaną nowe rachunki transakcyjne, a Warunki świadczenia Usługi ulegną istotnym zmianom:

1. Rachunek Admiral.Pro zostanie zastąpiony przez rachunek Admiral.Markets i zostanie znacząco rozbudowany.

2. Rachunek Admiral.Standard zostanie zastąpiony przez rachunek Admiral.Classic i zostanie zmniejszona jego funkcjonalność.

3. Admiral.Prime — nowy rachunek w technologii ECN zostanie włączony do oferty.

1. Główne cechy rachunku Admiral.Markets (obecnie Admiral.Pro):

1. Maksymalny poziom dźwigni finansowej do 1:500 (poprzednio 1:100), minimalny depozyt niezbędny do aktywacji rachunku jedynie $10 (obecnie $1000).

2. Szeroka paleta instrumentów finansowych: ponad 60 par walutowych (obecnie 27), kontrakty CFD ma metale szlachetne, surowce energetyczne, akcje oraz indeksy giełdowe (obecnie jedynie złoto i srebro).

3. Handel bez prowizji na głównych instrumentach (obecnie 0,0020%)1; wynagrodzeniem brokera jest spread transakcyjny.

4. Precyzyjne kwotowania do 5. miejsca po przecinku ze spreadem już od 0,8 pipsa.

5. Niskie spready oraz dźwignia finansowa 1:100 na kontraktach CFD na złoto i srebro2(obecnie 1:50).

6. Szybka i niezawodna technologia procesowania zleceń — Egzekucja Rynkowa.

7. Niski wymóg depozytowy dla kontraktów CFD na indeks DAX30 — 0.5% wartości kontraktu.

8. Maksymalna wielkość pojedynczego zlecenia dla rynku walut — do 100 lotów w transakcji (obecnie 50).

2. Główne cechy rachunku Admiral.Prime:

1. Maksymalny poziom dźwigni finansowej do 1:200.

2. Niskie spready oraz dźwignia finansowa 1:100 na kontraktach CFD na złoto i srebro2.

3. Spread już od 0,2 pipsa, minimalny depozyt niezbędny do aktywacji rachunku jedynie $1000.

4. Technologia ECN dająca bezpośredni dostęp do płynności rynku międzybankowego i niespotykanej dotąd jakości realizacji zleceń.

5. Maksymalna wielkość pojedynczego zlecenia dla rachunku walut do 200 lotów w jednej transakcji, umożliwiająca realizację nawet znacznych zleceń rynkowych w jeden transakcji.

3. Główne cechy rachunku Admiral.Classic (obecnie Admiral.Standard):

1. Maksymalny poziom dźwigni finansowej do 1:500, minimalny depozyt niezbędny do aktywacji rachunku $1000 (obecnie $10).

2. Komfortowa prezentacja kwotowań do 4. miejsca po przecinku i ograniczona wartość maksymalnego spreadu.

3. Dostępne instrumenty: 20 najbardziej popularnych par walutowych oraz kontrakty CFD na złoto oraz indeks DAX303.

4. Istotne kwestie:

1. Zmiany w Warunkach świadczenia Usługi zostaną wprowadzone dnia 06.10.2014 r. na obecnych rachunkach Admiral.Pro (po zmianie – rachunkach Admiral.Markets) oraz rachunkach Admiral.Standard (po zmianie – rachunkach Admiral.Classic).

2. Z dniem 06.10.2014 r. poniższe instrumenty przestaną być dostępne na rachunkach Admiral.Standard (po zmianie – rachunkach Admiral.Classic): SILVER, NZDJPY, CHFJPY, GBPCAD, AUDCAD, EURNZD, GBPNZD, EURPLN, AUDCHF, CADCHF, NZDCHF, USDHUF, USDTRY, EURTRY oraz kontrakty CFD na akcje, futures oraz indeksy giełdowe. Otwarte pozycje rynkowe w dalszym ciągu mogą być utrzymywane, jednakże zablokowana zostanie możliwość otwierania nowych pozycji na wyżej wymienionych instrumentach3.

3. Zgodnie z punktem 1.3.4. Ogólnych Warunków Admiral Markets AS, w przypadku braku zgody na wprowadzone zmiany, Klient ma prawo do niezwłocznego rozwiązania Umowy, powiadamiając o tym Admiral Markets AS w ciągu 5 dni roboczych od dnia publikacji zmienionych Warunków świadczenia Usługi. W przypadku nie skorzystania z przysługującego Klientowi prawa do rozwiązania Umowy uznaje się, że Klient zaakceptował wprowadzone zmiany.

Co myślicie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admiral Markets znowu wystartował z konkursem ForexBall. Jak zwykle pół miliona w puli, więc jest o co walczyć. Dołączyć do rundy można kiedy się chce.

Tu macie linka: http://www.admiralmarkets.pl/promotions/forexball

AM 20 czerwca organizują też kurs inwestowania dla początkujących. Dwudniowe szkolenie jest darmowe.

http://edukacjarynkowa.pl/book2/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...