Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

propan600

Admiral Markets - AM Opinie

Recommended Posts

Swoją drogą skoro już jesteśmy w temacie admirala, to mam pytanko:

Czy komuś przysłali kartę? Osobiście próbowałem się dowiedzieć co się dzieje z tymi kartami, niestety bez rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli karta nie doszła to można zadzwonić i aktywować ją telefonicznie (nie jest wymagane fizyczne posiadanie karty - wystarczy sam numer, który uzyskasz kontaktując się z Admiral Markets)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Okazuje się, że w systemie w natłoku informacji administracja AM "gubi" niektóre formularze. Jednak można się upomnieć o swoje, po czym dostaje się informację i autoryzację mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. Ostastnio się przeprowadziłem i mam nowego laptopa. Zainstalowałem na nim mt4 am, ale nie wiem czemu nie mogę sie zalogować na moje konto na którym grałem już od jakiegoś czasu, oczywiście live. Login i hasło na pewno są prawidłowe. Jak może być tego przyczyna? Jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem sprzęt nie gra roli. Liczy się zainstalowana aplikacja, poprawny login + hasło.

Sam mam zainstalowane MT4 AM na dwóch różnych PC, dwóch różnych laptopach i na palmie - zawsze brak połączenia oznaczał błędnie wpisany login, bądź hasło.

Ze względu na to, że jesteś pewny zarówno loginu jak i hasła to możliwe jest, że trafiłeś akurat na przerwę techniczną, za którą odpowiedzialne jest AM. Jeśli wciąż masz problemy z logowaniem to proponuję, abyś skontaktował się z brokerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż trochę czasu na Admiralu spędziłem i ostatnio zostałem bardzo nie przyjemnie zaskoczony. Mianowicie:

Ostatnio postanowiłem przysiąść nieco mocniej. Złapałem jeden ruch, który przyniósł mi przy 30% depo włożonego, ok 60% zysku. Następnie będąc pewnym danych wychodzących dla surowców postanowiłem zagrać na indeksach, w ciągu 30 min podwoiłem depo. Tutaj zaczął się dramat. Przy braku ticków, pełnym drożnym połączeniu z serwerem, AM nie pozwalało mi zamknąć pozycji. Dokonałem tego dopiero w momencie 10 pipsów odchylenia od głównego kursu i 30 kliknięciach na zamknij. Co prawda metoda blokady zadziałała przeciwko AM, ale sam fakt daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zbadać sprawę u źródła, po czym będziemy w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po konsultacji z Admiral Markets uświadomiłem sobie, że w ich ofercie nie ma jeszcze indeksów :shock:

Jeśli dobrze myślę to nie mogłeś w nieskończoność zamykać pozycji otwartej na instrumencie, którego nie mają.

W tym wypadku zapytam Cię czy jest to jakieś nieporozumienie, czy swego rodzaju "hating" z Twojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w niedalekiej przyszłości pojawią się nowe instrumenty na platformie AM: [DJI30], [sP500], [NQ100], [FTSE100], [DAX30], [CAC40], [JP225], US Dollar Index, T-Bonds, WIG20

Na chwilę obecną dostępne są na koncie demo, więc możemy powoli zaprzyjaźniać się z nimi.

News na stronie AM: http://www.admiralmarkets.pl/?p=news_archive&id=152579

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy już zawierać transakcje na kontrakty indeksowe na:

- [DJI30]

- [sP500]

- [NQ100]

- [FTSE100]

- [DAX30]

- [CAC40]

- [JP225]

Natomiast jeżeli chodzi o rodzimy WIG20, trwają ciągle testy i możliwe, że w przeciągu 2 tygodniu zostanie udostępniony inwestorom z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można już handlować kontraktami terminowymi na indeks WIG20 (indeks 20 największych spółek notowanych na GPW).

Jak włączyć?

Ctrl + M -> Prawy klik myszy -> Symbole -> i na samym dole mamy futures na polski indeks, klikamy 2x i już mamy go na liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spread = 4p

Z tego co mi wiadomo, to AM nie są tym poziomem w pełni usatysfakcjonowani i oczekują, iż w miarę wzrostu popularności instrumentu będą w stanie zaoferować wielkość 2.5 – 3 pkt.

Dodatkowym plusem jest to, że jako jedyni na tą chwilę (z tego co mi wiadomo) oferują 1/10 kontraktu przy jedynie 2% wymaganego depozytu zabezpieczającego.

Dodatkowo w przeciwieństwie do niektórych ruszają "równo z dzwonkiem", a nie 5 minut później (sami sprawdźcie), gdzie czasami pierwsze minuty sesji bywają szczególnie ważne dla niektórych inwestorów.

Nic tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zmniejszyli spread do 3 punktów ale to nie zmienia faktu, że minimalna transakcja opiewa na 1lot = pełnemu kontraktowi (10PLN/pips). Dla niektórych początkujących fakt, że AM dopuszcza 1/10 kontraktu może wydawać się dużym plusem.

Wszystko zależy od tego, co oczekuje odbiorca danej usługi brokerskiej. Dla jednego najważniejszy może okazać się spread, a dla innego minimalna wielkość kontraktu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu AM wprowadziło możliwość prowadzenia rachunków w złocie, zamiast np. USD, EUR lub PLN.

Walutą bazową na naszym koncie jest Jednostka Złota, odpowiada 1/1000 ceny uncji złota - przedstawia to kurs XAUUSD. W przypadku gdy wpłacamy walutę inna niż USD musimy skorzystać z kursów krzyżowych.

Wpłacając 1000 USD otrzymamy 1050,64 jednostek złota (XAUUSD = 0,9518)

Wpłacając 1000 PLN otrzymamy 363,65 jednostek złota:

Kurs USD/PLN = 2,8892

Kurs XAUUSD = 0,9518

1000 PLN / 2,8892 USD/PLN = 346,12 USD

346,12 USD / 0,9518 = 363,65 jednostek złota

Więcej info: http://www.admiralmarkets.pl/gold/

Żeby móc założyć "złote konto" należy ściągnąć najnowszą wersje MT4: http://www.admiralmarkets.pl/trader/download/

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nie było WIG20.I na demo AM?

Zainstalowałem demo, wśród Symboli nie ma tegoż (nie tylko w oknie Rynek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby nie było WIG20.I na demo AM? (...)

Kliknij prawym przyciskiem myszy w okienku "rynek" na jakąkolwiek parę walutową, następnie wybierz "pokaż wszystkie symbole".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż takim lamerem to nie jestem. Oczywiście że tak zrobiłem, a że spodziewałem się podobnej porady to dopisałem "(nie tylko w oknie Rynek)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie fakt :mrgreen:.

Nikt nie powiedział, że jesteś lamerem. Nie korzystam z demo, także byłem przekonany, że to jest właśnie powód. W takim razie wychodzi na to, że nie ma notowań na tego typu rachunku. Osobiście więcej Ci nie pomogę.

Jak zwykle - najlepiej otworzyć rachunek ;-). Pozytywna wiadomość to taka, że nie ma dolnego limitu wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok;)

To ostatnie to akurat dla mnie wada, oraz bardzo krytyczne opinie o brokerze na forum Nawigator. I się dziwię, dlaczego Panowie się z tym brokerem związaliście, podejrzewam, że z powodów biznesowych niż inwestycyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...