Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

boby_fischer

Przygotowanie teoretyczne a doświadczenie

Recommended Posts

Wykształcenie jest podstawą każdego zawodu! Tak i w tym przypadku aby osiągnać perfekcje i odnieść prawdziwy sukces potrzebna jest głęboka wiedza i duże doświadczenie. Jeśli jeszcze nie posiadasz doświadczenia to zawsze jest dobrze mieć pod ręką kogoś, kto takie doświadczenie juz posiada, gdyż tego nie można się nauczyć z książek!

Prawda jest taka, że posiadając takiego mentora, który potrafi właściwie interpretować każde wydarzenie, proces uczenia się staje się znacznie łatwiejszym, gdyż nie jest się narażonym na tyle niepotrzebnych pomyłek i stresów. Tym sposobem można też skrócić proces uczenia się z kilku lat do nawet kilku miesięcy! Pamiętaj też o tym, że nigdy nie jest się w pełni wykształconym gdyż w podobieństwie do takich zawodów jak lekarze, prawnicy czy architekci, dealerzy giełdowi czy też traderzy handlu walut musza się bezustannie uczyć nowych technologii i metod gdyż realia rynku bezustannie się zmieniają!

Powyżej wymienione punkty są najważniejszymi przeszkodami, z którymi przyjdzie ci się borykać a które musisz przezwyciężyć aby odnieść sukces! Zwróć na to uwagę, że to, z czym będziesz musiał się uporać to nie sama wiedza teoretyczna gdyż tej nie jest aż tyle potrzeba. To, co jest w tym kontekście najważniejsze to wszystkie te psychologiczne aspekty mające związek z naszym charakterem, cechami osobistymi i sposobem postrzegania świata zewnętrznego jak też samych siebie! To właśnie ta mieszanka wiedzy teoretycznej o rynku, doświadczenia i psychologii zadecyduje o twoim

"Być albo nie być"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×