Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

Ile chcesz zarobić?

Jakiego rzędu zyski Cie zadowolą/zadowalają?  

67 głosów

  1. 1. Jakiego rzędu zyski Cie zadowolą/zadowalają?

    • Pozwalające chodzić do kina lub na imprezę kilka razy w miesiącu.
      9
    • Pozwalające utrzymywać się na dotychczasowym poziomie.
      13
    • Umożliwiające życie na wysokim poziomie (wliczając w to utrzymanie 2 samochodów oraz coroczną wycieczkę do ciepłych krajów).
      27
    • Zyski rzędu kilku milionów dolarów wydają się odpowiednim, długoterminowym celem inwestycyjnym.
      17
    • Nie interesuje mnie to czy zarobię. Chcę się dobrze bawić.
      1


Recommended Posts

Mi tam trochę nie pasuje opcja "Pozwalające utrzymywać się na dotychczasowym poziomie.". Ze względu na zasady budowy ankiet daje to bardzo niejednoznaczne wyniki, bo ktoś może być obecnie na poziomie zbliżonym do pierwszej odpowiedzi, a ktoś do trzeciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tam trochę nie pasuje opcja "Pozwalające utrzymywać się na dotychczasowym poziomie.". Ze względu na zasady budowy ankiet daje to bardzo niejednoznaczne wyniki, bo ktoś może być obecnie na poziomie zbliżonym do pierwszej odpowiedzi, a ktoś do trzeciej.

Chętnie poznam polecane przez Ciebie zasady tworzenia profesjonalnych ankiet, aby w przyszłości móc zastosować się do odpowiednich wytycznych.

W przytoczonym przypadku wskazanie odnosi się do utrzymania aktualnego poziomu, bez względu na to jak nominalnie wygląda poziom posiadanych zasobów. W żadnym innym przypadku poziom ten nie został wskazany jako konkretne kwoty. Nawet w odpowiedzi dotyczącej milionów dolarów użyty został zwrot "kilka", natomiast w przypadku zarówno samochodów, jak i wycieczki - ich cena może przecież różnić się od siebie diametralnie.

W związku z powyższym ankieta ma bardziej wskazywać na oczekiwania dotyczące zaspokojenia poszczególnych potrzeb natury egzystencjalno-konsumpcyjnej, aniżeli wskazywać bezpośrednio o jakie kwoty może chodzić. Konkretne wskazania byłyby mylące, gdyż każdy z traderów zaczyna od zupełnie innego depozytu wyjściowego oraz odczuwa inną wartość użyteczną dla poszczególnych kwot pieniężnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zarabiać około 1000 pln miesięcznie na nieprzewidziane wydatki czy drobne przyjemności typu kino, wyjazd raz w roku na wakacje czy wypad do Wrocławia na weekend raz w miesiącu. Jak coś więcej wpadnie to tylko się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy sobie takiego pytania nie zadawałem ile chciałbym zarobić.

Moim celem jest utworzenie odpowiednich narzędzi wraz z umiejętnościami skupionymi na maksymalizacje wykorzystania zdywersyfikowanego systemu.

Sądzę że to rynek jest moim celem niż możliwość kupienia sobie czegoś a przede wszystkim zrozumienie jego alfabetu. >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...