Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

Analizy USD/CAD

Recommended Posts

Wczorajsza świeca dzienna zamknęła się spadkowo, ale czy będzie ona początkiem korekty, to dowiemy się dopiero za kilka dni.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kurs jeszcze nie obrał kierunku i oscyluje w okolicach otwarcia. Zamknięcie się świecy w tej postaci (doji) sugerowałoby, że należy spodziewać się korekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednodniowy spadek to za mało żeby nazwać ten ruch korektą - nie przymierzam się do otwierania żadnych pozycji tutaj.

usd-cad-analizy-forex.png.c4c052bfd05fba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piątkowa sesja zakończyła się spadkowo, a dzisiaj mamy wzrosty. Wszystko to wygląda na mini-koretkę i jutro zdecyduję czy zechcę zawrzeć transakcję na tej parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień zakończył się formacją odwróconego młota/doji i jeżeli dzisiejsze close będzie powyżej wczorajszego otwarcia, to otworze długą pozycję.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień ostatecznie zakończył się spadkami, a tym samym nie otwierałem długiej pozycji i w dalszym ciągu czekam na koniec aktualnej korekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadki nie ustają, a ruch tej korekty jest na tyle pogłębiony, że jeszcze 20-30 pipsów i uznam, że spadki są za głębokie i tym samym nie będę otwierał długiej pozycji (odwracanie się trendu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy dzień zakończył się jednak wzrostami, a wcześniej mieliśmy świeczkę odwrócenia trendu. W związku z tym dzisiaj na otwarciu otworzyłem długą pozycję z SL na poziomie 1,0555.

usd-cad-analizy-forex.png.7e6b55d860dff7

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknąłem pozycję na koniec sesji na -51 pipsów.

Jako, że dołek na tej parze się "popsuł", przez najbliższy czas nie będę tutaj nic otwierał i czekam na rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się nie podoba to co kształtuje się w obecnej chwili na wykresie, z tego powodu zapewne przez minimum dwa tygodnie nic na tej parze nie otworzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej decyzji FED'u kurs poszybował w górę i zatrzymał się na poziomie oporu (~1,0702), który został dzisiaj już przebity o 20 pipsów. Zgodnie z analizą techniczną wzrosty powinny być kontynuowane, jednak osobiście pozostaję bez pozycji.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs od trzech dni pozostaje mniej więcej na tym samym poziomie, dzisiaj mieliśmy nowe maksimum ale zdecydowanego ruchu w górę i kontynuacji trendu wzrostowego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kształtuje się krekta i jeżeli nie przebije dołka z 12.12.2013 r. to będę szukał okazji na zajęcie długiej pozycji, licząc na przebicie wcześniej naruszonego poziomu oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem otwarcie pozycji z 27.12, na chwilę obecną powinno być około +70 pipsów. Pozostaje teraz czekać na kolejną korektę.

usd-cad-analizy-forex.png.f9206fa13b972c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna korekta właśnie dobiega końca i za chwilę otworzę długą pozycję, gdy tylko rynek zamknie się dzisiaj na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozycję zamknąłem w piątek na zamknięciu ze stratą 39 pipsów.

Aktualnie obserwujemy wzrosty i w dalszym ciągu spodziewam się przebicia poziomu oporu 1,0737.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiło przebicie wcześniej wspomnianego oporu o ponad 100 pipsów, niestety bez mojego udziału. Czekam teraz na korektę, żeby zająć ponownie długą pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...