Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

ozi

Jaka platforma na Mac-OS ?

Recommended Posts

Witam, poszukuję sprawdzonej platformy na Mac-OS

obecnie testuję platformę Oanda (demo account + analiza wykresów na DailyFX) , typowa platforma dla beginer-s niestety przez to ma ona pewne ograniczenia - generalnie: wykresy

Time frames Seconds: 5, 10, 30; Minute: 1, 5, 15, 30; Hour: 1, 3; Daily

Drawing Tools Trendlines, <a href="http://www.forum.traderteam.pl/viewtopic.php?t=12" title="liczby fibonacciego na forexie">Fibonacci</a> n(Arc/Fan/Retracement/Time Zone), Speed Lines

generalnie chodzi mi testowanie różnych systemów, na różnych interwałach czasowych itp..

czy są na tym froum jacyś mac-owcy, jakiej platformy/brokera używacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Na Macu powinna działać każda platforma w javie czy też stworzona dla przeglądarek internetowych np. Dukascopy (java), Forex.com (java), FxPro (WebPlatform)...

Podobno istnieje też jakiś crossover by móc odpalić MT4 na Macu ale szczegółów nie znam...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.. można odpalić windowsowe programy pod Mac-OS służy do tego specjalna aplikacja np: Parallels Desktop, póki co MT4 jest to tylko po windowsa, ale mnie nie koniecznie zależy na MT4..

hmm może nie sprecyzowałem ale szukam jakiejś alternatywy dla Oandy, programy wymienione wyżej owszem ale ja szukam czegoś bardziej elastycznego tzn. bez ograniczeń typu min. wpłata, itp. no i póki co na Oandzie oferują max. leverage 1:50.. no i jeszcze kwestia opłat za przelew do i z platformy, jako że chcę na początek zagrać niewielką kwotą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego typu wymaganiami pozostają Ci tylko słabej klasy brokerzy z MT4 typu MM (głównie z powodu braku min. wpłaty). Ideałów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...