Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Bartowski

Szkolenia Forex

Recommended Posts

Zazwyczaj firma, która udostępnia daną platformę, ma na swojej stronie również materiały odnośnie jej obsługi. Czasami warto samemu przysiąść i się "zaprzyjaźnić" z platformą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może jakieś linki masz?? i chodzi też generalnie o szkolenie z analiz rynku i wpływu na forex, a raczej jak reagować na jakieś wydarzenia polityczne ekonomiczne itp. może takie szkolenia bo znalazłem tylko ten co dałem i może da się jakieś inne znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartowski, na początek pytanie czy jesteś związany z firmą globtrex ? widziałem na innym forum podobny temat reklamujący tą firmę Twojego autorstwa i wydało mi się to dość dziwne, że zaczynasz wychwalać te szkolenia, no chyba, że dla Ciebie były one rewelacyjne ? na innym forum piszesz, że nie jesteś początkującym a globtrex raczej darmowych szkoleń dla zaawansowanych nie prowadzi, byłem uczestnikiem darmowego szkolenia organizowanego przez globtrex dla średnio zaawansowanych i powiem szczerze, że wyszedłem przed połową szkolenia, dlaczego ? bo to było szkolenie dla średnio zaawansowanych tylko z nazwy a omawiane zagadnienia były to typowe podstawy.

chodzi też generalnie o szkolenie z analiz rynku i wpływu na forex, a raczej jak reagować na jakieś wydarzenia polityczne ekonomiczne itp. może takie szkolenia bo znalazłem tylko ten co dałem

mógłbyś tu wrzucić link do szkolenia które mówi jak reagować na dane ? bo ja tego nie potrafię znaleźć w Twoim linku.

Jeżeli się mylę to bardzo przepraszam i zwracam honor.

A co do głównego tematu to nie znam innych darmowych szkoleń, ale zamiast szkoleń przynajmniej darmowych bardziej polecam poczytać bo na forach o fx można znaleźć dużo więcej ciekawych i odkrywczych rzeczy.

Pozdrawiam Riddle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie pisałem również na innym forum o tym samym. Powód tego jest bardzo prosty, jestem zainteresowany tematem. Wklejam szkolenia jakie do tej pory udało mi się znaleźć i wszystkie są amerykańskie dlatego dalej kontynuuję temat.

"...http://www.forex-training.com/, http://www.myforextraining.com/, http://www.forextrainingworks.com/, www.forextester.com/, www.forextradingsoftwaretraining.com/, www.babypips.com/, www.forextips.com/,, www.forex-day-trading.com/forex-education.htm, ..."

Post tego użytkownika który je wkleił powiedział również, że szuka u nas w Polsce szkoleń w naszym języku.

Jeżeli chodzi o wydarzenia ekonomiczne, to już teraz trochę wiem, i chodziło mi o analizę fundamentalną, i wpływ czynników makroekonomicznych na rynek forex, konkretniej chodziło mi o szkolenia ta ten temat.

Dlatego dalej czekam na wasze propozycje szkoleń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wydarzenia ekonomiczne, to już teraz trochę wiem, i chodziło mi o analizę fundamentalną, i wpływ czynników makroekonomicznych na rynek forex, konkretniej chodziło mi o szkolenia ta ten temat.

Dlatego dalej czekam na wasze propozycje szkoleń

Zapisałeś się na nasz biuletyn ? jest ok. 35 lekcji z analizy fundamentalnej: teoria + praktyka + przykładowe systemy (analizy długo i krótkoterminowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wydarzenia ekonomiczne, to już teraz trochę wiem, i chodziło mi o analizę fundamentalną, i wpływ czynników makroekonomicznych na rynek forex, konkretniej chodziło mi o szkolenia ta ten temat.

Dlatego dalej czekam na wasze propozycje szkoleń

Zapisałeś się na nasz biuletyn ? jest ok. 35 lekcji z analizy fundamentalnej: teoria + praktyka + przykładowe systemy (analizy długo i krótkoterminowe).

Witam

ja zapisałem się na Wasze szkolenie, po 3-4 lekcjach zrezygnowałem

gdyż pod linkami wysyłanymi na maila nic się nie kryło

nie wiem czym było to spowodowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wydarzenia ekonomiczne, to już teraz trochę wiem, i chodziło mi o analizę fundamentalną, i wpływ czynników makroekonomicznych na rynek forex, konkretniej chodziło mi o szkolenia ta ten temat.

Dlatego dalej czekam na wasze propozycje szkoleń

Zapisałeś się na nasz biuletyn ? jest ok. 35 lekcji z analizy fundamentalnej: teoria + praktyka + przykładowe systemy (analizy długo i krótkoterminowe).

Witam

ja zapisałem się na Wasze szkolenie, po 3-4 lekcjach zrezygnowałem

gdyż pod linkami wysyłanymi na maila nic się nie kryło

nie wiem czym było to spowodowane...

W sensie pojawiał się jakiś błąd czy otwierała się pusta strona? Może nie masz zainstalowanego najnowszego Adobe Reader.

edit: pytałem 4 osoby czy im działa link do 3 lekcji, wszystkie potwierdziły, więc to coś u Ciebie jest nie tak.

Zainstaluj: Adobe Reader i zobacz czy Ci się lekcje otwierają.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BEZPŁATNE SZKOLENIA Z RYNKU FOREX (14-17 LUTY) - INTERNETOWE

Oferta szkoleń jest następująca:

14 luty - Analiza fundamentalna, godzina 17:00

15 luty - Świece japońskie, godzina 17:00

16 luty - Psychologia inwestowania, godzina 17:00

17 luty - Obsługa platformy MT4, godzina 17:00

http://alchemia-inwestowania.pl/szkolenie-a.html

OPRÓCZ PODSTAW TEORETYCZNYCH, SZKOLENIA OPARTE SA NA DOŚWIADCZENIACH I SKUTECZNYCH METODACH INWESTOWANIA DOŚWIADCZONYCH TRADERÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Międzynarodowy dom maklerski TeleTRADE D.J. zaprasza na bezpłatne spotkanie „Pierwsze kroki na FOREX”.

Przekonasz się, że wbrew temu, co myślisz ”bezpłatne” wcale nie musi oznaczać “byle jakie”. Udowodnimy, że podchodzimy profesjonalnie do swoich obowiązków.

Gwarantujemy, że otrzymasz wiedzę, którą można będzie wykorzystać w praktyce w jak najlepszy sposób.

Program spotkań został opracowany przez specjalistów z wieloletnim stażem pracy wspólnie z wykładowcami wiodących uniwersytetów.

Jak pracować i zarabiać na światowych rynkach finansowych?

Czy każdy z nas może być inwestorem?

Jak zabezpieczyć swoje pieniądze przed inflacją?

Czy można przewidzieć kursy walut?

Kiedy jest wygodnie kupować akcje?

Zapisy pod numerem tel.: (22) 2 58 58 28 lub przesyłając zgłoszenie na adres: warsaw@teletrade-dj.com

Termin 9 czerwca (czwartek), GODZ. 13.00

Szkolenie odbędzie się w Warszawie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona Szkoły Forex obejmuję dość obszerne szkolenie w wersji online dostępne po zalogowaniu się jako student szkoły. Twórcą Szkoły jest Sebastian Urbański który z zawodu jest inwestorem i zbudował krok po kroku szkolenie oparte na Price action.Szkolenie Power Forex obejmuje tematykę z podstawowego zakresu-Zawód trader

Człowiek sukcesu

Psychologia inwestycji

Budujemy biznesplan

Inwestycja na czym to polega?

Podstawy Fx

Słownik

Obsługa platformy Mt4

Price Action

Podstawy Inwestycji

Systemy Inwestycji-

i tematyka zaawansowana -

Analiza techniczna

- na czym polega, główne założenia

- jak podejmują decyzje profesjonaliści?

Analiza ceny

Trend

Teoria Dow

Teoria fal Elliotta

Konsolidacja

- założenia konsolidacji z punktu widzenia otwierania pozycji

Analiza fraktali

Linie wsparcia/oporu

Linie trendu

Analiza <a href="http://www.forum.traderteam.pl/viewtopic.php?t=12" title="liczby fibonacciego na forexie">Fibonacci</a>

Analiza rynku, czyli średnie kroczące

Magiczny wskaźnik ATR-, potęga statystyki

Zajęcia praktyczne:

+ <a href="http://www.forum.traderteam.pl/viewtopic.php?t=12" title="liczby fibonacciego na forexie">Fibonacci</a>

+ Linie wsparcia/oporu

+ Fraktale (trend/konsolidacja)

+ Zaawansowane metody analizy

+ Analiza fraktali-metody zaawansowane

+ Analiza konsolidacji i metody inwestycji

+ Analiza korekt-korekta ceny i czasu

+ Formacje harmonicznej

+ Teoria Box-zrozumienie linii wsparcia/oporu

+ Analiza oscylatorów oraz ceny

+ Schemat podjęcia decyzji kupna/ sprzedażny

+ Formacje, które działają (formacje, których nie znajdziesz nigdzie indziej!)

+ System krok po kroku

+ System beginner

+ System Advance

+ Sysem Profesional - oraz mentoring.

Osobiście jestem studentem w Szkole Forex i szczerze polecam chociażby zwyczajnie przejrzeć stronę szkoły sam wiem że warto.Studenci którzy ukończą szkolenie mogą zdawać egzamin potwierdzony certfikatem po zdanym egzaminie każdy absolwent ma dostęp do darmowej inwestycji na żywo z Mentorem

Szkoła Forex Sebastiana Urbańskiego

FXKOM.jpg.bf0c7966245d6e78fc3c3a63dd8197

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to miałem na myśli żeby się zapisywać, dla mnie to takie raczej za kosmiczne i zbyt

brutalnie reklamowane. Po prostu chciałem poznać opinię kogoś kto w tym uczestniczył,

czy faktycznie daje takie efekty jak zapewnia autor, z tym że, tylko z czystej ciekawości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkraczam powoli w świat międzynarodowego rynku wymiany walut, a więc duża partia wiedzy mi się przyda dlatego proszę Was o pomoc. Chodzi mi o szkolenia dla osób zaczynających przygodę na tego typu rynku. Macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ze względu na jednostronne opinie o Szkole Forex Sebastiana Urbańskiego mogę powiedzieć tylko tyle że ja jestem zadowolony z wiedzy,formy i poziomu nauczania który jest na wysokim poziomie jak dla mnie szkoła jest po prostu dobra sam się tu uczę - właśnie takiego szkolenia szukałem- wiadomo to co jednemu odpowiada innemu nie będzie smakowało bo ma inne wyobrażenie i oczekiwania - moja drobna uwaga jeżeli ktoś decyduje się na jakiekolwiek szkolenie u kogokolwiek - powinien się upewnić czy jest wystarczająco konsekwentny w tym co sobie postanowił i czy potrafi się zdyscyplinować bo w każdym jednym szkoleniu będą mu te cechy potrzebne aby odnosić sukcesy- wiem że tacy ludzie są i wiem o nich własnie ze Szkoły Forex

Pozdrawiam Student Szkoły Forex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) Ze względu na jednostronne opinie o Szkole Forex Sebastiana Urbańskiego mogę powiedzieć tylko tyle że ja jestem zadowolony z wiedzy,formy i poziomu nauczania który jest na wysokim poziomie jak dla mnie szkoła jest po prostu dobra sam się tu uczę (...)

Nie wiem dlaczego obrażasz inteligencję użytkowników tego forum. Udajesz ucznia, a każdy i tak widzi link referencyjny w Twoim wcześniejszym poście i udawane zachwyty. Ciekawe jest to, że jedynie w przypadku akurat tej "szkoły" słyszy się o wszelkich możliwych chwytach poniżej pasa. Oczywiście mogę wydać się w tym przypadku nieobiektywny, dlatego też pozostawię rozwinięcie tej myśli dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem że są ludzie o wiele bardziej inteligentni niż ja czy Pan a jeżeli ktoś poczuł się dotknięty tym że piszę prawdę- to nie oto mi chodziło- a uczniem Szkoły jestem czy ktoś w to wierzy czy nie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z globtrex'u mam ciekawe szkolenia w sumie kilka godzin ze wszystkim np. szkolenie fibo i nawet ciekawe. Mam szkolenie w stylu coś tam z trendem :) ale przy tym jest bardzo dokładnie omówione wskaźniki i do tego dodatkowo jak dopasować wskaźniki, wg czego się sugerować grając na gpw i na forex'ie. Informacje dodatkowe do tego jak np. dostosowanie wskaźników do określonego przedziału gry i takie tam ważne duperele.

Zacząłem sprawdzać na przedziałach m5 i h1 i powiem szczerze - byłem bardzo mocno zdziwiony mocną stroną dopasowania wskaźników i widać było rezultaty. Najważniejsze w tych szkolenia czy też w innych jest to, co chcesz dla siebie z tego? Nie ważny jest obraz ogółu co inni sądzą. Niestety ostatnia reguła jest mocniejsza u niektórych

:mrgreen:

zgryźliwie, a niech boli 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...