Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Wa$$kII

OANDA - opinie

Recommended Posts

Używam tego brokera już ponad rok i uważam go za najlepszego. Małe spready, teraz już dla mnie nie mają tak wielkiego znaczenia kiedy gram na wyższym interwale. Zlecenia wchodzą natychmiast. Niestety broker w USA rachunek nie może być w PLN, trzeba liczyć się ze zmianę kursu USD/PLN. Związane z tym koszty przelewu do banku w NY (koszty banku który wysyła pieniądze).

Edited by Guest

Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

To moja pierwsza platforma /demo/.Jak kazda platforma ma swoje plusy i minusy ale mysle ze jak ktos zacznie na MT4 to juz chyba nie zmieni na inna platforme.

Platforma moze nie dziala w dni wolne od handlu./trzeba sprawdzic bo juz nie pamietam/

Powodzenia

To moja pierwsza platforma /demo/.Jak kazda platforma ma swoje plusy i minusy ale mysle ze jak ktos zacznie na MT4 to juz chyba nie zmieni na inna platforme.

Platforma moze nie dziala w dni wolne od handlu./trzeba sprawdzic bo juz nie pamietam/

Powodzenia

czasami są przerwy techniczne ale w dni wolne od handlu można nawet zlecenia składać :D

Jest możliwość ściągnięcia platformy? bo ta w przeglądarce nie bardzo mi podchodzi.

można sciągnąć ikonkę na pulpit i wtedy jest bez przeglądarki :) a jesli nie chce dzialac to moze brakować Ci java'y

http://fxtrade.oanda.com/forex_trading/ ... /fxdesktop

Wielkie dzięki :) bo nie chciało mi się już wchodzić przez stronę Oandy.