Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Wa$$kII

OANDA - opinie

Recommended Posts

Używam tego brokera już ponad rok i uważam go za najlepszego. Małe spready, teraz już dla mnie nie mają tak wielkiego znaczenia kiedy gram na wyższym interwale. Zlecenia wchodzą natychmiast. Niestety broker w USA rachunek nie może być w PLN, trzeba liczyć się ze zmianę kursu USD/PLN. Związane z tym koszty przelewu do banku w NY (koszty banku który wysyła pieniądze).

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza platforma /demo/.Jak kazda platforma ma swoje plusy i minusy ale mysle ze jak ktos zacznie na MT4 to juz chyba nie zmieni na inna platforme.

Platforma moze nie dziala w dni wolne od handlu./trzeba sprawdzic bo juz nie pamietam/

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja pierwsza platforma /demo/.Jak kazda platforma ma swoje plusy i minusy ale mysle ze jak ktos zacznie na MT4 to juz chyba nie zmieni na inna platforme.

Platforma moze nie dziala w dni wolne od handlu./trzeba sprawdzic bo juz nie pamietam/

Powodzenia

czasami są przerwy techniczne ale w dni wolne od handlu można nawet zlecenia składać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest możliwość ściągnięcia platformy? bo ta w przeglądarce nie bardzo mi podchodzi.

można sciągnąć ikonkę na pulpit i wtedy jest bez przeglądarki :) a jesli nie chce dzialac to moze brakować Ci java'y

http://fxtrade.oanda.com/forex_trading/ ... /fxdesktop

Wielkie dzięki :) bo nie chciało mi się już wchodzić przez stronę Oandy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...