Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

axelz11

WOLUMEN - gdzie znaleźć wykresy

Recommended Posts

witam,od niedawna interesuje sie giielda i dotarlem do pojecia WOLUMEN.Na wiekszoci stron internetowych jest opisane co to jest wolumen,do czego sie przydaje,ale nigdzie nie ma gdzie mozna znalezc wykres spolki przedstawiajacy taki wolumen.Czy jest ktos w stanie mi pomoc?,ewentualnie oswiecic jak cos zle zrozumialem?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wykres_8.JPG

Niebieskie pionowe kreski obrazują ilość zawieranych transakcji w danym przedziale czasowym. A żeby mieć na bieżąco taki wykres to musisz mieć dostęp do odpowiedniej platformy i notowań. Najczęściej jak zakładasz np. rachunek maklerski to dostajesz takie narzędzia.

ps. Pisz bardziej po polsku, bo ciężko się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zainteresowalem sie tez tym tematem bo interesowalo mnie ze na roznych platformach byl rozny wolumen np. na eur/usd.Pytalem na szkoleniu xtb skad sie biora dane bo troche bylo dla mnie to dziwne aby zebrac z calego swiata w sek wszystkie dane.Niestety nie otrzymalem odpowiedzi.Wykladowca tez dokladnie nie wiedzial.Na parach walutowych mam go wylaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Analizowanie wolumenu na platformach brokerów MM nie ma niestety sensu, gdyż ukazuje on tylko ilość ticków, jaka miała akurat miejsce, co ma się nijak w stosunku do rzeczywistych danych o wolumenie z rynku międzybankowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...