Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

kiecu123

XTB-Trader w telefonie

Recommended Posts

Do kontrolowania otwartych pozycji jak najbardziej się nadaje, do otwierania i analizowania już mniej.

Ja dość często używam jak jestem poza domem, dobrze mieć wgląd na to co dzieje się na rynku z naszymi pozycjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam tego (oczywiście od Admirałów, ale program generalnie jest ten sam) tylko do otwierania/zamykania/modyfikowania pozycji na podstawie analizy.

---> Analizuję logując się z komórki na zdalny komputer-serwer, na którym MT4 z moim template'em chodzi 24h/365, konto demo. Serwer zabezpieczony jest UPSem. Analizuję też na necie (dailyfx.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a właśnie wszystkie te programy są na wm a ten windows mobile taki wolny no chyba ze się w htc hd 2 zainwestuje heh

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie wszystkie te programy są na wm a ten windows mobile taki wolny no chyba ze się w htc hd 2 zainwestuje heh

Właśnie miałem nadzieję, że uda mi się jakimś sposobem na tego Androida w HTC Magic wgrać MT-Mobile, jednak podobnie jak podejrzewałem - nie ma takiej możliwości. W związku z tym zakupiłem HD II, jednak jeszcze nie zdążyłem przetestować w nim obsługi MTM.

Boli mnie to, że m.in. ze względu na duży ekran w HD II - muszę wszystko robić palcem, zamiast rysikiem (w sumie w Magicu mimo tego, że jest o wiele mniejszy, to występuje podobne rozwiązanie). Jakoś ciągle nie mogę się do tego przyzwyczaić.

Jak wrócę z urlopu, to postaram się wrzucić MTM i zamieścić na forum jakieś testy dla zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz troche wyjasnic ? :)

Bo wlasnie tez juz planuje zakup tego hd2 . Denon do hd2 tez sa rysiki tylko jak bedziesz kupowal musi pisac ze do ekranu pojemnosciowego bo takowy wlasnie on ma :) Parówki mozesz uzywac kiedys ogladalem test i dzialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba poszukać jakiegoś VPSa. Na forum nawigatora jest temat w Forex - dyskusje ogólne temat VPSy, poczytaj tam o nich i wybierz jakiś. Ja polecam http://3dgwebhosting.com/, ale ostatnio podwyższyli ceny do 25$ za najtańszy pakiet ( wystarczy do MetaTradera ). Na tym VPSie musi być Windows. Po zakupieniu VPSa, uruchamiasz na nim MT4, czy jakąś inną platformę.

Teraz wystarczy połączyć się z telefonu do tego VPSa.

Na telefonie z Windows Mobile jest chyba zainstalowany program do Pulpitu zdalnego. A na telefon z Androidem trzeba ściągnąć z neta.

Zaletą tego rozwiązania jest możliwość przybliżenia sobie wykresów ile się chce, stosowania jakichś wskaźników, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej wykupić VPSa, włączyć na nim metatradera i łączyć się z telefonu przez pulpit zdalny?

Hehe, ja właśnie tak robię, tylko że wolę mieć dla pewności klienta MT4 w telefonie - szybszy jest. Nie trzeba kupować VPSa wystarczy stałe łącze w domu, windows xp (+ zdalny pulpit) i dynamiczny update IP. Tą kase za VPS lepiej wepchać w depo ;)

Stwierdzam iż taka opcja jest najlepsza jak na razie (dla mnie). Choć jestem wyjątkiem bo serwera postawił kumpel na moją prośbę (informatyk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No poczytalem o tym VPS ale cos bardzo skaplikowane to dla mnie :D

kupiłem już tego htc hd2 i muszę powiedzieć ze jestem mile zaskoczony z nie go szybki (najszybszy z wm)i wyświetlacz bez rysika daje rade w XTB trader tylko kwestia przyzwyczajenia jak trafiać w te małe okienka (ja już opanowałem tą sztuke)

Wiec polecam hd2

a na temat tych VPS to czarna magia wykupuj serwer (dodatkowa opłata)

a tak to szybko prosto łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz zabytkowego Qtek 9090 z 2004 roku i mam na nim xtb i alpari.Zadnych problemow.Oczywiscie do analiz sie nie nadaje ale przestawic stop na be tak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jest program na iPhone Xtb-Mobile(w app store) ja jakos nie mogłem się zalogować do konta real, a do dema się zalogowałem bez żadnych problemów ma ktoś ten sam problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...