Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

niespokojny

GBP/JPY

Recommended Posts

witam

Oto moja analiza dla pary g/j:

ce069fe185ed5fd6m.gif

Przebicie 38.2% fibo(analiza fibo z 4H) ostatniego spadku daje szanse na wywindowanie kursu tej pary nawet do 209.50, a kto wie czy nie nawet wyżej zgodnie z przewidywanym od dawna wyjazdem w L pary g/u która na MN zdecydowanie robi drugi szczyt.( analiza g/u w następnym temacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

zgadzam sie z twoja analiza

ja dzis wlasnie rozmawialam z traderem z radioforex i mowil ze prawdopodobnie zaczyna sie Cary Trade i na G/J mozemy szybko zobaczyc 215

nie tylko G/J a wszystkie pary z jenami A/J U/J E/J poleca do gory

ale zobaczymy, najpierw 209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety nie moge zaladowac zalacznika ale w/g HT tez wyglada na UP.Patrz na dzienny.

/a dleczego nie wchodza zalaczniki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nikt dawno tutaj nic nie wrzucał, więc postanowiłem się "udzielić społecznie". Na TF W1 mamy bardzo ciekawą sytuację, która wymaga obserwacji:

GJ_W1(001).jpg

Jak widać mamy ładny kanał z trendem bearish'owym. Płynnie idzie to wszystko od bandy do bandy. Jeśli ten tydzień przebije górną bandę (a wszystko na to wskazuje) uzyskamy piękny sygnał na long (długoterminowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...