Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

ocb

Never Lose Again

Recommended Posts

jeśli chcecie dobry system na 'skalpowanie' to zainteresujcie się jak dla mnie legenda tego fachu czyli TRO, jesli wam sie nie chce szukac to przylepie linka do systemu o nazwie Never lose again, system jest świetny, skalpuje się na 15m, zgarniając po 5 pipsów z każdej 'piętnastki", zresztą poczytajcie.

http://kreslik.com/forums/viewtopic.php?t=1681

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcecie dobry system na 'skalpowanie' to zainteresujcie się jak dla mnie legenda tego fachu czyli TRO, jesli wam sie nie chce szukac to przylepie linka do systemu o nazwie Never lose again, system jest świetny, skalpuje się na 15m, zgarniając po 5 pipsów z każdej 'piętnastki", zresztą poczytajcie.

A ile nim grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie gram tym systemem, ponieważ skalpowanie jest czasochłonne i wymaga intensywnego udziału w grze.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jako że podałem system do skalpowania, pobawiłem sie nim pare dni na koncie demo i oto wyniki.

beztytuuuze.jpg

jeśli sie przestrzega systemu. można osiągnąc profit, jednak trudnoscią jest ustawianie w nim SL, czesto może być zjedzony przez knot co równoważy się ze stratą.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie bardzo kminie czytając to forum z linka. Czy mógłby ktoś przedstawić krok po kroku jak działa system czyli na jakim interwale gramy, na jakich parach najlepiej się sprawdza, kiedy otwieramy pozycję, gdzie ustawiamy stopa, kiedy zamykamy pozycję czyli dokładny opis funkcjonowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie bardzo kminie czytając to forum z linka. Czy mógłby ktoś przedstawić krok po kroku jak działa system czyli na jakim interwale gramy, na jakich parach najlepiej się sprawdza, kiedy otwieramy pozycję, gdzie ustawiamy stopa, kiedy zamykamy pozycję czyli dokładny opis funkcjonowania??

1. h1 15m

2. wszystkie te głowne

3.4.5... pozycje otweramy jesli cena dotknie linil wsparcia bądz oporu które pokazuje wskaźnik, gdy dotknie pierwszej górnej sprzedajemy, dolnej kupujemy. TP musi być mały to jest scalpowanie, SL zgodny z własnym zarządzaniem pieniędzmi, na godzinnej swiecy TYLKO SPRAWDZAMY czy znajduje się cyferka 1,2,3 jeśli tak przechodzimy na 15. Jedna gra na jednej swięcy. to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, tylko jeszcze wskaźnik do MT4 by mi się przydał :mrgreen:

wskaźniki znajdziesz na stronie kreslik.com, pod opisanym system, poszukajcie to nie boli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pytanie odnośnie wskaźnika TRO TYNAMIC...... Dlaczego raz wskaźnik ma mniej kropek a raz więcej?? No i gdy na H1 czekamy na którąś z cyferek i zawieramy na m15 transakcje to mamy tylko jedną okazje na zawarcie transakcji, mianowicie na odbiciu od wskaźnika? Czyli oznacza to że po transakcji musimy czekać na kolejną cyferkę na H1 czy w między czasie też zawieramy transakcje, jeśli tak to kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze pytanie odnośnie wskaźnika TRO TYNAMIC...... Dlaczego raz wskaźnik ma mniej kropek a raz więcej?? No i gdy na H1 czekamy na którąś z cyferek i zawieramy na m15 transakcje to mamy tylko jedną okazje na zawarcie transakcji, mianowicie na odbiciu od wskaźnika? Czyli oznacza to że po transakcji musimy czekać na kolejną cyferkę na H1 czy w między czasie też zawieramy transakcje, jeśli tak to kiedy??

-.- weź zobacz na wykres i odpowiedz sobie sam na pytanie odnoście kropoczek, bo mi sie wydaje że te kropeczki hahah wskazują wsparcie i opór, to jeżeli ich jest więcej to chyba znaczy że ten poziom został osiągniety troche wcześniej i to jest jego przedłużenie żeby był lepiej widoczny. nie no nie będe odpowiadał na takie pytania bo odnosze wrażenie że wy dopiero co włączyliście forexa i szukacie systemu na którym zarobicie miliony A TAKI NIE ISTNIEJE !(zamiast tych kropeczek mogłą by być lina, gwazdka, czy cokolwiek innego, nie zwracajcie uwagi na takie detale bo oszalejecie z każdym innym systemem) a co do h1 w godzinie mieszczą sie 4 m15 4x15=60=1h tak jak napisałem wcześcniej gramy raz na jednej piętnastce czyli jeśli na godzinnej mamy cyferke to przez tą godzine możemy zagrać 4 razy, tranzakcje zawieramy przy pierwszym odbiciu w każdej 15m, jeśli przeoczyłęś pierwsze odbicice to czekasz na kolejna świece. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...