Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Joanna Pluta

Oferta pracy

Recommended Posts

Witam,

Aktualnie dla jednego z domów maklerskich poszukuję doświadczonego Sales Tradera z potencjałem na stanowisko kierownicze.

Zachęcam do kontaktu osoby zainteresowane poznaniem szczegółów.

Pozdrawiam,

Joanna Pluta

Human Resource Consulting Sp. z o.o.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o jakie szczegóły chodzi. Wszytskie informacje, które na tym etapie projektu rekrutacyjnego mogę przekazać umieściłam w poście. Nie rozumiem też dlaczego narusza zasady i miałby zostać usunięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem wyczulony na tego typu oferty, które nie niosą żadnych informacji, a wręcz są podejrzane...

Proszę o informację, kto jest tym pracodawcą i w jakim mieście odbywać się będzie praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Joanna Pluta występuje czasami w TVN CNBC Biznes, jako analityk TMS Brokers. W związku z tym myślę, że tym razem to nie spam i chodzi właśnie o ten Dom Maklerski. Jednak z drugiej strony zastanawia mnie: czemu analityk zajmuje się sprawami związanymi z HR?

Proszę o wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Reprezentuję Agencję Doradztwa Presonalnego Human Resource Consuting (Podpisałam się w pierwszym poście). Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z domów maklerskich w Warszawie (którego nazwy na tym etapie nie mogę podać ze względu na zawartą z Klientem umowę o tajemnicy zawodowej), poszukuję Sales Tradera z potencjałem na stanowisko kierownicze.

Zapewniam, że są to rzetelne informacje, a o szczegółach mogę rozmawiać z bezpośrednio zainteresowanym, wysyłając opis tego stasnowiska na wskazany adres mailowy.

Jest to postępowanie standardowe (a tym samym powinno wykluczać wszelkie podejrzenia) na rynku doradztwa personalnego, w czym się specjalizuję, i zakłada zapewnienie dyskrecji i anonimowości wszystkim stronom zaangażowanym w proces rekrutacyjny (zarówno Kandydatom jak i Klientowi).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie jest Pani analitykiem TMS Brokers, a zbieżność zarówno imienia jak i nazwiska to jedynie przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedynie zbieg okoliczności. Już w pierwszym poście zamieściłam informację jaką firmę reprezentuję i nie jest to żaden domów maklerskich, ale agencja rekrutacyjna.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...