Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Maniek1970

Co myślicie o FxPro?

Recommended Posts

Przerzedłam do fxpro dwa miesiące temu. Według pierwszych wrażeń mogę powiedzieć, że jakość usług jest całkiem dobra. Proces weryfikacji jest bardzo poważny i zajmuje trochę czasu, należy dać dokument potwierdzający tożsamość. Pracuję na MT4. Interfejs jest wygodny, ma dobre infografiki, z wykonaniem w zasadzie też wszystko jest w porządku. Transakcje są prawie zawsze wykonywane po cenie, którą widzisz. Jeżeli chodzi o poślizgi to byłam miło zaskoczona, bo były jak i negatywne dla mnie tak i pozytywne, ale zdarzają się rzadko. Wypłaty też już robiłam kilka razy, i zazwyczaj trwają od 1 do 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o fxpro od dłuższego czasu, ale osobiście zacząłem z nimi pracować tylko w zeszłym roku. Zasadniczo nie ma żadnych większych skarg. Handluję z kompa, bo z aplikacji mobilnej nie działa mi tak dobrze jak bym chciał, ale to chyba wina telefonu lub neta. Widzę bardzo dużo narzekań na temat wypłat, ale nie widziałem ani jednego brokera, z którym wszystko byłoby absolutnie ok. No i do tego wszystkiego moim zdaniem narzekają ludzie, którzy nie do końca wiedzą jak działa rynek. Z mojej perspektywy,  wpłaty i wypłaty są zawsze szybkie, jeśli wypłatę zamówiłeś przed południem, możesz mieć pewność, że pieniądze przyjdą tego samego dnia. Podsumowując, FxPro dobrym i godnym zaufania brokerem bez jakichś oczywistych minusów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie zadowolony z tej firmy, bardzo dobre smarowanie i szybka realizacja. I płacisz tylko prowizję, która jest całkiem odpowiednia. Minimalny depozyt to 100 $, ale jestem na stronie. Kiedy rynek jest spokojny i nie ma żadnych odchyleń. Proces wypłaty jest również bezproblemowy. Zwykle trwa to do jednego dnia roboczego, niezależnie od metody płatności, z której korzystasz. W rzeczywistości fxpro zapewnia bardzo profesjonalną obsługę.

P.S. Nigdy nie handluj nowościami, możesz złapać poważny poślizg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otworzyłem konto demo FXPRO - i wygląda świetnie. Bardzo dobre oprogramowanie do handlu. Wykonanie jest dość szybkie, mam tylko nadzieję, że na normalnym koncie będzie tak samo. Bardzo wygodny i przyjazny dla użytkownika interfejs z dużą ilością narzędzi. Dobry kalendarz ekonomiczny. Myślę, że ten broker jest dobrym wyborem dla początkujących. Poza dobrymi kontami demo dają także wiele materiałów do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jeden z najbardziej wiarygodnych brokerów w dzisiejszych czasach.

Wyjątkowo szybkie wpłaty / wypłaty za pośrednictwem PayPal, natychmiastowa realizacja, prawdziwa ochrona przed ujemnym saldem i wiele instrumentów.

Jedyny problem: czasami w bardzo niestabilnych momentach mogli by mieć lepszą odpowiedź serwera, ale dzieje się tak w przypadku wielu brokerów.

Mam dobre doświadczenia z Fxpro i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...