Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Maniek1970

Co myślicie o FxPro?

Recommended Posts

Emaile oczywiście pisane były w języku angiekskim.

Popularność FxPro w Polsce będzie malała wprost proporcjonalnie do ilości oszukanych i olewanych przez nich klientów. Sam zapoczątkuję taki proces i dołożę cegiełkę do tego, aby tak się stało, albowiem tak właśnie się czuję -> oszukany i olewany.

Jeżeli do końca tygodnia sprawa nie zostanie wyjaśniona i nadal FxPro będzie pokrętnie się wywijać od odpowiedzi na emaile i od zwrotu środków finansowych, które sobie przywłaszczyli, to podzielę się tą historią z większym gronem odbiorców na różnych forach, począwszy od nawigatora a skończywszy na bardziej niszowych.

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amerro,

Nie wiem czy straszenie anty-reklamą na polskich forach to skuteczne rozwiązanie, bo i tak FxPro nie zna języka polskiego oraz tych for nie śledzi :). Ja natomiast chcę tylko pokazać, że broker złodziejem nie jest i w żaden sposób nie chce ukraść Twoich 77 euro. Do tego wystarczyła krótka rozmowa na Skypie w miłej atmosferze.

FxPro próbowało (i w tej chwili też próbuje z tego co wiem) skontaktować się z Tobą telefonicznie jednak podany w formularzu numer nie odpowiada - jest on na pewno aktualny? Może nie masz teraz zasięgu lub telefon się wyładował? Tego nie jestem w stanie sprawdzić, bo nie będąc w naszej grupie nie możemy dostać do Ciebie numeru telefonu.

Tak czy inaczej. Nie ma problemu by fundusze zostały zwrócone jednak obecnie chyba posiadasz aktywne zlecenia oczekujące, które uniemożliwiają FxPro dodania środków do Twojego bilansu.

Na przyszłość polecam wszystkim nie śpieszyć się z uzupełnianiem bilansu w przypadku powstania debetu, ponieważ jak wcześniej wspomniałem nie dzieje się to z automatu. A jeśli komuś zależy na czasie to napisanie do brokera (lub do nas) w tej sprawie może przyspieszyć owy proces.

Co do odpowiadania na e-maile. Otrzymałem informację, że support FxPro na nie odpisywał jednak widocznie one nie dotarły (może są w zakładce SPAM?) - tego też nie jestem w stanie sprawdzić czy rzeczywiście tak było i jeśli tak to z jakich powodów. Były też próby kontaktu telefonicznego. Ja raczej zaciekwaiłbym się czemu Twój introducer pod którym jesteś nie oferuje swojej pomocy w takich kwestiach, bo jak widać można było to załatwić szybko i bezproblemowo już dawno temu...

Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cel został osiągnięty i takie było zamierzenie. Dziś dostałem email od fxpro, że pieniądze zostaną zwrócone.

Nie dbam o to czy oni śledzą czy nie śledzą te czy inne fora, na pewno jak to nazwałeś anty reklama, którą bym im zafundował pozbawiła by ich klientów i w rezultacie stracili by dużo więcej niż 77 euro, które przywłaszczyć chcieli sobie z mojego rachunku.

Obecnie jestem poza granicami Polski i mój numer jest nie aktywny.

Odpisywali? Chyba w myślach, biorąc mnie na przetrzymanie (może mu się znudzi i odpuści te 77 euro). Nie dostałem odpowiedzi na dwa emaile (email nr2 i nr3) i nie znajdują się one również w folderze SPAM, co ciekawe na pierwszy email dostałem odpowiedź, która kompletnie pomijała kwestię zwrotu depozytu. I dziś po Twojej jak mniemam interwencji odpowiedź dostałem błyskawicznie. Trzeba być ślepym i ułomnym, żeby nie spostrzec, że cały ten bałagan śmierdzi z daleka.

Nie zwracałem się do mojego introducera z tym, jak wspomniałem wolę działać osobiście.

Tak czy inaczej raposo dzięki za poświęcony czas. Życzę powodzenia.

Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, amerro, widzę, że niezależnie od uzyskanego efektu i czasu w jakim to nastąpiło nadal będziesz twierdził, że FxPro chciało Cię brutalnie okraść. Cóż, jak wcześniej pisałem, na siłę do niczego nie zamierzam przekonywać. Mam tylko nadzieję, że niektórym użytkownikom forum udało mi się pokazać, że FxPro to nie oszuści czyhający na niewielkie sumy swoich klientów... Swoją drogą byłoby strasznie bez sensu zapisywanie w regulaminie, że to oni pokrywają debety - nie prościej byłoby jasno napisać, że klient musi dług spłacić zamiast stosować takie podchody jak sugerujesz?

Co do maili ok, nie wnikam, nie jestem w stanie tego sprawdzić. Natomiast próbowali kontaktować się telefonicznie by móc to od razu załatwić. I było jak mówiłem - krótka rozmowa z brokerem bez zbędnych emocji i sprawa załatwiona. Z resztą od zawsze tak wspominam współpracę z FxPro.

Czekamy jeszcze na logi z dziennika Mańka ;-).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejna wpadka FXPRO

brak możliwości połączenia z platformą fxpro przez około 30 minut (od około 19.35 - 20.05) co skutkował niemożnością zamknięcia otwartej pozycji z ręki, tylko SL uratował sytuację, gdyby platforma działała to pozycja zostałaby zamknięta dużo szybciej z uwagi na sygnał wyjścia z pozycji:/

otwarta pozycja została zamknięta na SL z zyskiem, natomiast zarobione pieniądze nie zostały doliczone do stanu konta pomimo tego, że pozycja widnieje w historii rachunku.

fxpro oferuje dobre warunki handlu, które mi odpowiadają, dlatego nadal z nim jestem, nie mniej jednak radzę być ostrożnym i uważać, bo można się nie źle przejechać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wczoraj nie miałem włączonej platformy o tej godzinie więc nie jestem w stanie potwierdzić informacji o awarii (nikt mi też tego nie zgłaszał) ani jakiego serwera z trzech oferowanych, ona dotyczyła jednak...

W regulaminie FxPro, jak i zarówno na ich stronie, a także naszej (na dole http://www.forexclub.pl/brokerzy/fxpro/o-brokerze/ ) znajduje się informacja, że w takich sytuacjach bez najmniejszych problemów można w każdej chwili skontaktować się z Trading Deskiem telefonicznie i zlecić zamknięcie transakcji po aktualnej cenie rynkowej lub edytować Stop Loss. Można także spróbować reklamować takie zajście przesyłająć jego opis do nas jeśli rachunek został otwarty za pośednictwem Forex Clubu lub w przeciwnym wypadku bezpośrednio do FxPro.

Dodać mogę jeszcze tylko, że nie znam brokera u którego sporadycznie nie zdażyłyby się rozłączenia/awarie serwerów. Oj a miałem konto już u przynajmniej 20 ;). To niestety tylko maszyny, które bywają zawodne dlatego ważne jest też co broker oferuje "ponad to".

Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dniem dzisiejszym na platformie FxPro ECN cTrader znikają prowizje, które do tej pory wynosiły 30 USD za 1 mln USD obrotu. Całkowitym kosztem transakcyjnym inwestora jest SPREAD, w którym będzie zawierać się różnica kursów rynkowych oraz prowizja brokera. To spowoduje obniżenie kosztów klienta oraz sprawi, że próg opłacalności pozycji będzie bardziej czytelny.

Pojawi się również automatyczny handel (obsługa EA). Na kontach ECN będziesz mógł uruchamiać swoje własne automatyczne strategie napisane w języku .Net. Pozycje otwierane na realnym rynku z transparentnymi kosztami transakcyjnymi.

W najbliższym czasie wejdą do handlu rzeczywistego (dotyczy rachunków ECN) nowe instrumenty finansowe takie jak indeksy, towary oraz nowe pary walutowe.

Mało? W przyszłym tygodniu pojawi się platforma mobilna dla Androida - aTrader!

Wkrótce jeszcze więcej nowości więc bądźcie czujni i zaglądajcie na naszą stronę lub polubcie nas na Facebook'u ;).

Do moderatorów/administratorów - może warto przenieść wątek do działu z brokerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie używam cTrader od FxPro, ponieważ jest to platforma ECN. Użyteczność i wykonanie są wspaniałe. Wpłaty i wypłaty na kartę kredytową niestanową żadnych problemów. Myślę, że są jednym z najlepszych brokerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałem z FxPro przez długi czas i nie miałem żadnych problemów, więc postanowiłem napisać kilka dobrych słów o tym. Handluję na ctrader głównie w walutach i akcjach. Wszystko działa dobrze, prawie bez poślizgu, osiągi jak i warunki handlowe są bardzo dobre.  Istnieje wiele różnych sposobów na osiągnięcie zysku, wnioski o wypłatę są szybko przetwarzane, a poziom wsparcia technicznego jest rewelacyjny. Z minusów - dla kogoś może być wysoki depozyt, dla mnie w zasadzie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony współpracą z Fxpro. Cieszę się, że nie ma żadnych ograniczeń w tym zakresie i że można skorzystać z pomocy doradców. Dają zarobić, nie ingerują w twoje zarobki, a wypłaty są opracowywane dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broker którego z czystym sumieniem mogę polecić. Żadnych problemów technicznych, żadnych pytań i żadnych problemów z wypłatami. Spready są bardzo dobre, a obsługa pomaga natychmiast jeżeli masz pytania czy problemy. Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FxPro to dobra firma, mam z nimi wyjątkowo pozytywne doświadczenia. Drobne niuanse nie biorę pod uwagę. Dzięki właściwemu podejściu można zarabiać pieniądze, a najważniejsze jest to, że nikt nie ingeruje, nie anulują ani nie blokują transakcji. Wpłaty i wypłaty są realizowane szybko i bez żadnych problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio otworzyłem konto w Fxpro. Moim zdaniem Fxpro jest jednym z najlepszych i godnych zaufania brokerów, którzy są naprawdę profesjonalni. Fxpro zapewnia doskonałe wykonanie, a spready są dość niskie, na początku zaczynały się od 0 pipsów. Analityka jest bardzo dobra i głęboka. I podoba mi się jakość wsparcia w tej firmie. Na razie jestem bardzo zadowolony z tego brokera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię fxpro. Spready są dość dobre. Żadnych zarzutów do platformy i wykonania, dobra obsługa klienta. Wypłaty w jeden-dwa dni. Wersja demo również jest bardzo fajna. Myślę, że jest to jeden z najbardziej godnych zaufania i wygodnych brokerów na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeden z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych brokerów. Oparłem swoją opinię na moim własnym doświadczeniu i kolejnych faktach. Mają 2 stałe licencje w Wielkiej Brytanii i na Cyprze, różne typy platform, metody finansowania i wypłaty z konta. FxPro jest być odpowiedni dla różnych handlowców. Wypłaty są szybkie i nie ma żadnych odchyleń. Jestem zadowolony ze wszystkich warunków które oni zapewniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem korzystam z FxPro Markets na telefonie. Mile zaskoczony wygodą i funkcjonalnością tej aplikacji. Łatwy i intuicyjny interfejs użytkownika, wykonanie nie jest gorsze niż na PC, a warunki są bardzo dobre. Dostępnych jest ponad 60 par walutowych i spread od 0. Moim zdaniem to najlepsza aplikacja do handlu w podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2018 at 12:07, Penzel R napisał:

Ostatnim razem korzystam z FxPro Markets na telefonie. Mile zaskoczony wygodą i funkcjonalnością tej aplikacji. Łatwy i intuicyjny interfejs użytkownika, wykonanie nie jest gorsze niż na PC, a warunki są bardzo dobre. Dostępnych jest ponad 60 par walutowych i spread od 0. Moim zdaniem to najlepsza aplikacja do handlu w podróży.

Jakie masz doświadczenie z innymi platformami mobilnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Fxpro handluję od ponad 2 lat. Zaczynałam od 500 $, teraz mam średnie konto. Staram się nie gonić superprofitów, a rozwijać się powoli i bez zbędnego ryzyka. Broker jest dobry sam w sobie, nigdy nie zawiódł mnie, działa uczciwie. Spread i wydajność jest doskonała! Ogólnie rzecz biorąc, życzę wszystkim rozwoju w handlu, stabilnego dochodu i nie popełniania błędów przy wyborze brokera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Sara napisał:

Staram się nie gonić superprofitów, a rozwijać się powoli i bez zbędnego ryzyka

Ładnie podsumowane ? Jak szukasz swojej przewagi rynkowej lub inaczej na czym opiera się Twoja strategia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zeszłego roku zacząłem handlować przez FxPro. Mogę stwierdzić że ten pośrednik jest naprawdę dobry. Nie ingerują w twój handel, a platforma działa stabilnie. Istnieje ubezpieczenie depozytu. Wsparcie jest bardzo pomocne, duży plus za bardzo dobry wybór narzędzi. Co do wypłat to też wszystko na poziomie i bez opóźnień, kasa była w ciągu doby na karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On 10/6/2010 at 10:27 AM, Maniek1970 said:

Witam!

Ciekaw jestem Waszej opinii o brokerze FxPro - chodzi mi o konto real. Chciałbym też prosić o poradę, czy mam prawo do reklamacji i zwrotu pieniędzy od brokera, jeśli powołam się na jakieś fachowo nazywające się uchybienie, choć taki bezczelny trick mozna okreslić jako zwykły "przewał". Opiszę historię, która zdarzyła się wczoraj:

Mam konto real u FxPro. Już kilka razy spotkałem się podczas gry u nich ze sztuczkami niby natury technicznej - nie wpuszczali mnie w pozycję lub nie wypuszczali z niej, jeśli była korzystna dla mnie. Jakims dziwnym zrządzeniem losu nie miałem tego typu problemów włażąc w nieudane pozycje. Pisałem do nich już raz żadając oddania mi 25$, które straciłem, gdy przez kilkanaście minut nie pozwalali mi wyjść z korzystnej dla mnie pozycji, aż z plusa zeszła na minus. Nie odpowiedzieli mi wtedy na ten email, a ja nie znając brokerów MM lepszych od nich, pozostawiłem u nich konto.

Dziś, kiedy wszedłem w pozycje Kup, i juz po paru sekundach byłem kilka pips (9-10) na plusie dzięki wybiciu spod linii oporu, zrobili taki trick, że pozycja przez 2 minuty była w trakcie otwierania się, ale się nie otworzyła. Nie działała tez mozliwość anulowania zlecenia. Z tego względu nie zdążyłem postawić SL- bo przecież w ogóle nie miałem dojścia do jakichkolwiek działań.

Po tych 2-óch minutach otrzymałem komunikat, że transakcja została zaakceptowana i pozycja okazała się... juz zamknieta, choć ja jej nie zamykałem, bo przecież nawet się nie otworzyła.

Zobaczyłem, ze jestem stratny 18 $, zaś w historii rachunku okazało się, że wchodziłem na Sprzedaj i złapało mi SL. Oczywiście dokładnie na samym szczycie - maksimum tego wybicia. Dlaczego broker zajmuje się takim draństwem? Fałszuje nawet dokumenty gry - historię rachunku! Na pewno nie osobiście i odręcznie, ale moim zdaniem może mieć tak ustawiony software, by robił tego rodzaju sztuczki. Czy przysługuje mi jakieś prawo do reklamacji w tej sprawie? Co moge zrobić, oprócz tego, że tym razem zamykam swoje konto u nich, bo na trzeci "przewał" już nie pozwolę.

Mariusz

Głównym powodem, dla którego wybrałem FXPro, była jego niezawodność i szybkie wypłaty. Zyskałem do tej pory 180%. Wszystko idzie dobrze i cieszę się z wyników! Mam nadzieję, że nie powstrzymają rozwoju swoich usług w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży i niezawodny broker z licencjami FCA i CySec. Mają szeroką gamę narzędzi i rodzajów kont handlowych. Możesz wybrać dogodne warunki według swoich osobistych potrzeb. Jeżeli chodzi o wykonanie to jest bardzo szybkie. Co do samego handlu, to lepiej wybrać długoterminową strategią. Żadnych problemów z wypłatami nie doświadczyłem, co razem z innymi aspektami dla mnie świadczy o tym że FxPro jest dobrym brokerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć? Jeden z wiodących brokerów na świecie. Rozporządzenie zobowiązuje do utrzymania określonych standardów usług. Odpowiednio, za te pieniądze możesz być spokojny, a działanie terminala jest stabilne bez zakłóceń. Nie grają przeciwko inwestorowi, a zarobione pieniądze są zawsze wypłacane poprawnie. Właściwie to wszystko, co chciałem powiedzieć o Fxpro. Pracuję tutaj i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się bezpiecznie z Fxpro. Zapewniają regulację FCA i ochronę przed ujemnym balansem, a proces rejestracji jest naprawdę bardzo poważny. Jestem absolutnie pewny, że nie będą handlować przeciwko mnie. Mt4 działa szybko i ma stabilne połączenie z serwerem. Ostatnio zwiększyłem swój depozyt do 120%. Polecam Fxpro jako stabilną i porządną firmę na rynku europejskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...