Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Maniek1970

Co myślicie o FxPro?

Emaile oczywiście pisane były w języku angiekskim.

Popularność FxPro w Polsce będzie malała wprost proporcjonalnie do ilości oszukanych i olewanych przez nich klientów. Sam zapoczątkuję taki proces i dołożę cegiełkę do tego, aby tak się stało, albowiem tak właśnie się czuję -> oszukany i olewany.

Jeżeli do końca tygodnia sprawa nie zostanie wyjaśniona i nadal FxPro będzie pokrętnie się wywijać od odpowiedzi na emaile i od zwrotu środków finansowych, które sobie przywłaszczyli, to podzielę się tą historią z większym gronem odbiorców na różnych forach, począwszy od nawigatora a skończywszy na bardziej niszowych.

pzdr

Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

amerro,

Nie wiem czy straszenie anty-reklamą na polskich forach to skuteczne rozwiązanie, bo i tak FxPro nie zna języka polskiego oraz tych for nie śledzi :). Ja natomiast chcę tylko pokazać, że broker złodziejem nie jest i w żaden sposób nie chce ukraść Twoich 77 euro. Do tego wystarczyła krótka rozmowa na Skypie w miłej atmosferze.

FxPro próbowało (i w tej chwili też próbuje z tego co wiem) skontaktować się z Tobą telefonicznie jednak podany w formularzu numer nie odpowiada - jest on na pewno aktualny? Może nie masz teraz zasięgu lub telefon się wyładował? Tego nie jestem w stanie sprawdzić, bo nie będąc w naszej grupie nie możemy dostać do Ciebie numeru telefonu.

Tak czy inaczej. Nie ma problemu by fundusze zostały zwrócone jednak obecnie chyba posiadasz aktywne zlecenia oczekujące, które uniemożliwiają FxPro dodania środków do Twojego bilansu.

Na przyszłość polecam wszystkim nie śpieszyć się z uzupełnianiem bilansu w przypadku powstania debetu, ponieważ jak wcześniej wspomniałem nie dzieje się to z automatu. A jeśli komuś zależy na czasie to napisanie do brokera (lub do nas) w tej sprawie może przyspieszyć owy proces.

Co do odpowiadania na e-maile. Otrzymałem informację, że support FxPro na nie odpisywał jednak widocznie one nie dotarły (może są w zakładce SPAM?) - tego też nie jestem w stanie sprawdzić czy rzeczywiście tak było i jeśli tak to z jakich powodów. Były też próby kontaktu telefonicznego. Ja raczej zaciekwaiłbym się czemu Twój introducer pod którym jesteś nie oferuje swojej pomocy w takich kwestiach, bo jak widać można było to załatwić szybko i bezproblemowo już dawno temu...

Pozdrawiam i powodzenia.

Cel został osiągnięty i takie było zamierzenie. Dziś dostałem email od fxpro, że pieniądze zostaną zwrócone.

Nie dbam o to czy oni śledzą czy nie śledzą te czy inne fora, na pewno jak to nazwałeś anty reklama, którą bym im zafundował pozbawiła by ich klientów i w rezultacie stracili by dużo więcej niż 77 euro, które przywłaszczyć chcieli sobie z mojego rachunku.

Obecnie jestem poza granicami Polski i mój numer jest nie aktywny.

Odpisywali? Chyba w myślach, biorąc mnie na przetrzymanie (może mu się znudzi i odpuści te 77 euro). Nie dostałem odpowiedzi na dwa emaile (email nr2 i nr3) i nie znajdują się one również w folderze SPAM, co ciekawe na pierwszy email dostałem odpowiedź, która kompletnie pomijała kwestię zwrotu depozytu. I dziś po Twojej jak mniemam interwencji odpowiedź dostałem błyskawicznie. Trzeba być ślepym i ułomnym, żeby nie spostrzec, że cały ten bałagan śmierdzi z daleka.

Nie zwracałem się do mojego introducera z tym, jak wspomniałem wolę działać osobiście.

Tak czy inaczej raposo dzięki za poświęcony czas. Życzę powodzenia.

Pzdr

Heh, amerro, widzę, że niezależnie od uzyskanego efektu i czasu w jakim to nastąpiło nadal będziesz twierdził, że FxPro chciało Cię brutalnie okraść. Cóż, jak wcześniej pisałem, na siłę do niczego nie zamierzam przekonywać. Mam tylko nadzieję, że niektórym użytkownikom forum udało mi się pokazać, że FxPro to nie oszuści czyhający na niewielkie sumy swoich klientów... Swoją drogą byłoby strasznie bez sensu zapisywanie w regulaminie, że to oni pokrywają debety - nie prościej byłoby jasno napisać, że klient musi dług spłacić zamiast stosować takie podchody jak sugerujesz?

Co do maili ok, nie wnikam, nie jestem w stanie tego sprawdzić. Natomiast próbowali kontaktować się telefonicznie by móc to od razu załatwić. I było jak mówiłem - krótka rozmowa z brokerem bez zbędnych emocji i sprawa załatwiona. Z resztą od zawsze tak wspominam współpracę z FxPro.

Czekamy jeszcze na logi z dziennika Mańka ;-).

Pozdrawiam.

kolejna wpadka FXPRO

brak możliwości połączenia z platformą fxpro przez około 30 minut (od około 19.35 - 20.05) co skutkował niemożnością zamknięcia otwartej pozycji z ręki, tylko SL uratował sytuację, gdyby platforma działała to pozycja zostałaby zamknięta dużo szybciej z uwagi na sygnał wyjścia z pozycji:/

otwarta pozycja została zamknięta na SL z zyskiem, natomiast zarobione pieniądze nie zostały doliczone do stanu konta pomimo tego, że pozycja widnieje w historii rachunku.

fxpro oferuje dobre warunki handlu, które mi odpowiadają, dlatego nadal z nim jestem, nie mniej jednak radzę być ostrożnym i uważać, bo można się nie źle przejechać:/

Sam wczoraj nie miałem włączonej platformy o tej godzinie więc nie jestem w stanie potwierdzić informacji o awarii (nikt mi też tego nie zgłaszał) ani jakiego serwera z trzech oferowanych, ona dotyczyła jednak...

W regulaminie FxPro, jak i zarówno na ich stronie, a także naszej (na dole http://www.forexclub.pl/brokerzy/fxpro/o-brokerze/ ) znajduje się informacja, że w takich sytuacjach bez najmniejszych problemów można w każdej chwili skontaktować się z Trading Deskiem telefonicznie i zlecić zamknięcie transakcji po aktualnej cenie rynkowej lub edytować Stop Loss. Można także spróbować reklamować takie zajście przesyłająć jego opis do nas jeśli rachunek został otwarty za pośednictwem Forex Clubu lub w przeciwnym wypadku bezpośrednio do FxPro.

Dodać mogę jeszcze tylko, że nie znam brokera u którego sporadycznie nie zdażyłyby się rozłączenia/awarie serwerów. Oj a miałem konto już u przynajmniej 20 ;). To niestety tylko maszyny, które bywają zawodne dlatego ważne jest też co broker oferuje "ponad to".

Pozdrawiam i powodzenia.

Z dniem dzisiejszym na platformie FxPro ECN cTrader znikają prowizje, które do tej pory wynosiły 30 USD za 1 mln USD obrotu. Całkowitym kosztem transakcyjnym inwestora jest SPREAD, w którym będzie zawierać się różnica kursów rynkowych oraz prowizja brokera. To spowoduje obniżenie kosztów klienta oraz sprawi, że próg opłacalności pozycji będzie bardziej czytelny.

Pojawi się również automatyczny handel (obsługa EA). Na kontach ECN będziesz mógł uruchamiać swoje własne automatyczne strategie napisane w języku .Net. Pozycje otwierane na realnym rynku z transparentnymi kosztami transakcyjnymi.

W najbliższym czasie wejdą do handlu rzeczywistego (dotyczy rachunków ECN) nowe instrumenty finansowe takie jak indeksy, towary oraz nowe pary walutowe.

Mało? W przyszłym tygodniu pojawi się platforma mobilna dla Androida - aTrader!

Wkrótce jeszcze więcej nowości więc bądźcie czujni i zaglądajcie na naszą stronę lub polubcie nas na Facebook'u ;).

Do moderatorów/administratorów - może warto przenieść wątek do działu z brokerami?

Obecnie używam cTrader od FxPro, ponieważ jest to platforma ECN. Użyteczność i wykonanie są wspaniałe. Wpłaty i wypłaty na kartę kredytową niestanową żadnych problemów. Myślę, że są jednym z najlepszych brokerów.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się