Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Mav

Nowy na forum i stare pytania

Witam wszystkich ,

Wlasnie zaczelem swoja przygode z Forexem , gram na platformie ktora odczytalem w internecie jaka bledna , nie polecana oraz nie godna zaufania . Nie przeszkadza mi to jako uczniowi . Nie chce sie rozpisywac o tym co mowil wczesniej , ale jak ktos mi powie , ze najlepiej na demie sie uczy to mnie to smieszy , ale tylko dlatego , ze inna osoba mowi o tym , ze lepiej miec US$10 i grac za to, niz grac na zapalki ? Bo to daje solidna nauke .

Wiec mozna tu byc madrym i pisac wiersze .

Moja sytuacja , nie chce mowic o tym ile chce zinwestowac , nie che mowic , ze to przyjemnosc , czy zarobek . Tak jak wszyscy a przynajmniej weikszosc ludzi ktora sie wypowiada , ze chce sie powbawic , zdobyc doswiadczenie etc . Moim celem jest o aby nauczyc sie grac , co warte jest uwagi , ze zaczynam kompletnie od zera . Czyli nie posiadam wiedzy z tym zwiazanej . Moze i posiadam , ale to co wiem , to i tak kropla w morzu , dlatego latwiej uczyc sie kompletnie od zera .

Pomoc i pytania jakie kieruje to to , ze potrzeba mi kogos ktory bedzie umial mnie pomoc uczyc sie krok po kroku . Oczywiscie nie tylko z zyskiem dla mnie .

Bardzo prosze o kontakt osoby jak najbardziej powazne .

Gadu gadu 3691373

Pozdrawiam

Dukascopy Bank - forex  forum i opinie

nie lepiej zainwestować w pare dobrych książek :) ? Analizy i tak często nasz kolega o nicku Nemesis wstawia w dziale "Analizy longterminowe"

sam sprawdzam często swoje teorie z jego ;)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się