Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Mav

Nowy na forum i stare pytania

Recommended Posts

Witam wszystkich ,

Wlasnie zaczelem swoja przygode z Forexem , gram na platformie ktora odczytalem w internecie jaka bledna , nie polecana oraz nie godna zaufania . Nie przeszkadza mi to jako uczniowi . Nie chce sie rozpisywac o tym co mowil wczesniej , ale jak ktos mi powie , ze najlepiej na demie sie uczy to mnie to smieszy , ale tylko dlatego , ze inna osoba mowi o tym , ze lepiej miec US$10 i grac za to, niz grac na zapalki ? Bo to daje solidna nauke .

Wiec mozna tu byc madrym i pisac wiersze .

Moja sytuacja , nie chce mowic o tym ile chce zinwestowac , nie che mowic , ze to przyjemnosc , czy zarobek . Tak jak wszyscy a przynajmniej weikszosc ludzi ktora sie wypowiada , ze chce sie powbawic , zdobyc doswiadczenie etc . Moim celem jest o aby nauczyc sie grac , co warte jest uwagi , ze zaczynam kompletnie od zera . Czyli nie posiadam wiedzy z tym zwiazanej . Moze i posiadam , ale to co wiem , to i tak kropla w morzu , dlatego latwiej uczyc sie kompletnie od zera .

Pomoc i pytania jakie kieruje to to , ze potrzeba mi kogos ktory bedzie umial mnie pomoc uczyc sie krok po kroku . Oczywiscie nie tylko z zyskiem dla mnie .

Bardzo prosze o kontakt osoby jak najbardziej powazne .

Gadu gadu 3691373

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej zainwestować w pare dobrych książek :) ? Analizy i tak często nasz kolega o nicku Nemesis wstawia w dziale "Analizy longterminowe"

sam sprawdzam często swoje teorie z jego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...