Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

exodus24

Biuletyn poniedzialkowy

Recommended Posts

Witam wszystkich po dlugiej przerwie.

Przerwa byla spowodowana glownie brakiem czasu. Praca, urodzenie dziecka, lenistwo :).

W pazdzierniku bylem na pierwszej czesci szkolenia z AT (Obecnie zbieram na druga czesc szkolenia) i postanowilem stworzyc biuletyn poniedzialkowy. Pozwoli mi to na usystematyzowaie wiedzy oraz zdyscyplinuje mnie. Biuletyn bede wrzucal

na forum w poniedzialek. Wczesniej w weekend bedzie dostepny na mojej stronie w dziale

moje transakcje/gpw. Pozycje pokazane w biuletynie nie odzwierciedlaja calego mojego portfela gdyz nie posiadam tyle wolnych srodkow zeby kupic kazda spolke.

Wszelkie uwagi mile widziane.

Take Profit_1.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich w Nowym Roku.

Z tej okazji chcialbym zyczyc Wam i sobie samych udanych transakcji.

Mam nadzieje, ze nie zwatpiliscie we mnie. Z racji, ze w swieta wyjechalem nie ukazal sie 3 nr mojego biuletynu. Nr 3/4 jest dostepny na mojej stronie w dziale moje transakcje/GPW. Tutaj nie zamiescilem go ze wzgledu na ograniczenia rozmiarowe (200 kilo to moim zdanie zbyt duze ograniczenia) nawet spakowanie nie pomoglo. Teraz nie mam czasu na przerabianie go pod okiem tego forum. Nastepny nr juz bede tak kompresowal oby moc umiescic go tutaj.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem w trakcie przeprowadzki i od jutra do 4 kwietnia nie bede mial dostepu do internetu. W zwiazku z tym mozliwe, ze w przyszlym tyg, nie bedzie biuletynu, chyba, ze uda mi sie przygotowac go w pracy.

Widze co tydzien kilka sciagniec, wiec minimalne zainteresowanie jest.

tp_16.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszej przerwie spowodowanej sprawami osobistymi. Ponizej zamieszczam nowy nr mojego biuletynu. Od tego nr zmienila sie zasada doboru spolek do portfela.

Pozdrawiam

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...