Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

boby_fischer

Debiuty giełdowe

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Mam do Was pytanie, mianowicie- skąd czerpiecie informacje o nadchodzących debiutach giełdowych (mam na myśli zarówno rynek podstawowy jak i New Conect). Dla mnie największym problemem jest to, że nie ma pełnych informacji o nadchodzących debiutach (wszystkich!), tylko na bankierze coś wyczytam, na money od czasu do czasu się coś pojawi... Ostatnio znalazłem taką stronkę: www.pierwotny.pl gdzie jest dosyć rzeczowo napisane i na temat...

Przypominam- interesują mnie tylko debiuty nadchodzące no i wszystkie informacje z tym związane, czyli prospekty emisyjne, ewentualne wyceny, cena emisyjna, gdzie w jakim DM można składać zapisy, w jakim czasie etc...

Dzięki z góry za pomoc!

boby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na bankierze masz zakładkę Rynek Pierwotny i znajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje. Poza tym, Twój dom maklerski tez powinien mieć odpowiednią zakładkę z odpowiednimi informacjami.

Inna sprawa, że rynek pierwotny w obecnych czasach to raczej słaby interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...