Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

stan hotforex

HotForex STP Broker

Recommended Posts

limit jest taki: 10,000 USD / 9,000 EUR / 40,000 PLN.

Tak widzialem no i wlasnie na razei to jest za duza kwota jak dla mnie. Co prawda w ogolnym rozrachunku jestem na forexie sporo na plus ale jeszcze nie na tyle zeby wplacac 40 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem przez swieta sie mocniej tym zajac ale czasu nie bylo jakos wiec tez czekam na skzolenie. Z nowym rokiem to i nowe strategie mozna testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche zabawy z tym jest, ale vps niezbedny. masz tam wgrany windows i musi byc odpalona paltforma. sprawdz parametry vps w hotforex bo mozesz szybko wykorzystac mb jezeli odpalisz robota np na kilku wykresach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zabawy z tym jest, ale vps niezbedny. masz tam wgrany windows i musi byc odpalona paltforma. sprawdz parametry vps w hotforex bo mozesz szybko wykorzystac mb jezeli odpalisz robota np na kilku wykresach

na razie testowalem zewnetrzny vps z firmy hostingowej i kilka razy cos poszlo nie tak bo nie wszystkie sygnaly skopiowalo. Od maja zaczne ten hot forexu testowac to moze bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hot Forex udostępniło nową opcję - HotForex MasterCard. Daje to możliwość połączenia karty MasterCard z rachunkiem HotForex.

https://www.hotforex.com/eu/pl/deposit-withdraw/master-card.html

25 sierpnia rusza kolejny webinar, do jutra można się zapisywać na stronie HotForex.

https://www.hotforex.com/eu/pl/trading-tools/trading-webinars.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się dołączam do pytania, ale zazwyczaj jest tak, że zyski można wypłacać tylko na konto bankowe, z drugiej strony w hotforex wpłacam za pomocą skrill no i na skrill też wypłacam, nie tylko depozyt ale i zyski, więc może w przypadku tej karty to jest podobnie. Spróbuję się dowiedzieć od hotforex i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie mam informację, że da się tą kartą wypłacać również zyski, wiec duży plus bo u większości brokerów wypłacimy podobną kartą tylko depozyt, wypłata zysków na konto bankowe. Warto zwracać na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok już mam info bezpośrednio od brokera i na tą kartę można wypłacać tylko to co się wpłąciło, nic ponad to, ale tak jest wszędzie, nie spotkałam się , żeby gdziekolwiek było inaczej, dlatego zostanę dalej przy korzystaniu z konta bankowego i skrill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...