Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

stylish

Nowe, pomysłowe fora?

Recommended Posts

Witam, rzadko dotychczas korzystałem z forów jednakże od jakiegoś czasu doszedłem do wniosku, że to można się z nich naprawdę dużo dowiedzieć, dlatego aktualnie szukam rzetelnych forów o tematyce biznesu, wolności finansowej, może znacie coś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będzie to dla Ciebie nowe forum ale osobiście poza niniejszym forum Trader Team korzystam z Golden Line, które skupia u siebie osoby z bardzo wielu dziedzin.

Ciekawą funkcją w Golden Line jest to, że dołączasz tylko do tych grup, których profil Ciebie rzeczywiście interesuje. Niektóre grupy są otwarte dla wszystkich - inne zamknięte i dołączyć można do nich tylko przez akceptację moderatora. Myślę, że jest to miejsce w którym znajdziesz ciekawe informacji odnośnie wszystkich podanych przez Ciebie tematów.

Jest w sieci o wiele więcej ciekawych miejsc, jednak osobiście skupiam się właśnie na TT oraz GL, przy czym ewentualnie zaglądam również na forum Forex Factory, które to z kolei jest anglojęzyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz z porządnych forów można się naprawdę dużo dowiedzieć, polecam ci pod tym względem zarobko.pl na pewno zdobędziesz trochę informacji o biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wpisać dane hasło w przeglądarce,czyli np: forum biznesu i wyskoczy Ci kilka for,niektóre z nich są dobre inne gorsze,ale jak przejrzysz listy tematów oraz odpowiedzi to sam się w tym doskonale zorientujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...