Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
abtarasew2

Domy maklerskie - jaki polecice?

Macie jakieś swoje ulubione domy maklerskie? Jesteście w stanie polecić któryś warty uwagi? A może znacie jakieś profesjonalne rankingi?

Dukascopy Bank - forex  forum i opinie
Macie jakieś swoje ulubione domy maklerskie? Jesteście w stanie polecić któryś warty uwagi? A może znacie jakieś profesjonalne rankingi?

Wszystko zależy od celu w jakim mamy zamiar otworzyć rachunek oraz tego na jakich rynkach chcemy operować.

Jeżeli o mnie chodzi, to w przypadku GPW wybrałem DM BOŚ. Uważam, że w przypadku kontraktów terminowych jest to najlepszy wybór. Ostatecznie do akcji używam również rachunku mBanku, jednak to już w trochę mniejszym zakresie, niż w przypadku tego pierwszego.

IDM S.A. - polecam gdyż tam pozwalają grać normalnie, mają zabezpieczenie wypłacalności i obsługa jest na dość wysokim poziomie. Szkolenia, doradztwo itd jeśli chodzi o forex.

W przypadku rynku regulowanego, to osobiście uważam, że DM BOŚ jest godny uwagi. Jeżeli chodzi o rynek terminowy (standaryzowane derywaty), to według mojej oceny nie mają sobie równych. Oferta dla rynku walutowego BOSSA FX jest ciekawym rozwiązaniem, jednak w tym kontekście akurat FxPro jest nie do pokonania.

Ostatnio XTB się promuje i faktycznie są całkiem nieźli, przynajmniej jeśli chodzi o prowizję. Obsługa techniczna trochę zawodzi, ale jak kto zaczyna to 3zł minimalnej prowizji (zamiast 6zł w wiekszości DM) robi sporą różnicę.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się