Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

abtarasew2

Domy maklerskie - jaki polecice?

Recommended Posts

Macie jakieś swoje ulubione domy maklerskie? Jesteście w stanie polecić któryś warty uwagi? A może znacie jakieś profesjonalne rankingi?

Wszystko zależy od celu w jakim mamy zamiar otworzyć rachunek oraz tego na jakich rynkach chcemy operować.

Jeżeli o mnie chodzi, to w przypadku GPW wybrałem DM BOŚ. Uważam, że w przypadku kontraktów terminowych jest to najlepszy wybór. Ostatecznie do akcji używam również rachunku mBanku, jednak to już w trochę mniejszym zakresie, niż w przypadku tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IDM S.A. - polecam gdyż tam pozwalają grać normalnie, mają zabezpieczenie wypłacalności i obsługa jest na dość wysokim poziomie. Szkolenia, doradztwo itd jeśli chodzi o forex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku rynku regulowanego, to osobiście uważam, że DM BOŚ jest godny uwagi. Jeżeli chodzi o rynek terminowy (standaryzowane derywaty), to według mojej oceny nie mają sobie równych. Oferta dla rynku walutowego BOSSA FX jest ciekawym rozwiązaniem, jednak w tym kontekście akurat FxPro jest nie do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio XTB się promuje i faktycznie są całkiem nieźli, przynajmniej jeśli chodzi o prowizję. Obsługa techniczna trochę zawodzi, ale jak kto zaczyna to 3zł minimalnej prowizji (zamiast 6zł w wiekszości DM) robi sporą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...