Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Marcin1975

Opinie PLUS 500

Recommended Posts

Witam. Chciałem odgrzać temat Plus500 bo wszystkie opinie w internecie są z lekka przestarzałe.

Obecnie korzystam z ich darmowego bonusu. Ale chcę dopłacić kilka złotych i wziąść bonus od pierwszego depozytu. Na kilku forach widziałem dowody wypłat z Plus 500 czyli wypłacają. Na tej stronie: bonusbezdepozytu.blogspot.com znalazłem linka do angielskiego FSA (Financial Services Authority) gdzie są zarejestrowani znaczy że działają legalnie w UE i FSA sprawuje nad nimi kontrole. Czy macie jakieś nowe opinie o plus500.

P.S

Tylko mam ogromną prośbę o konstruktywne i na faktach oparte opinie. A nie jakieś dziecinnie skrajne banały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak znam ten link ale jak podawałem wyżej na stronie bonusbezdepozytu.blogspot.com jest link do angielskiego FSA i gdybyś zwrócił uwagę to w KNF-ie jest inna nazwa a mianowicie "Plus500 Ltd, Belize" w angielskim FSA jest "Plus500UK Ltd" co znaczy że musieli spełnić unijne wymagania żeby się zarejestrować i dostać autoryzację FSA. A to ta angielska firma daje bonusy i z nią masz umowę. Zresztą już na którymś forum ktoś to objaśniał. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ci tak zależy żeby ich bronić?

Mi wystarczy, że mówili o nich na TVN CNBC w złym świetle + naczytałem się złych opinii w Internecie.

Zmiana nazwy i uzyskanie autoryzacji jakoś mnie osobiście nie przekonują, dlatego nigdy bym tam pieniędzy nie wpłacił. A ich polityka marketingowa powoduje, że utożsamiam ich na równi z kasynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ci tak zależy żeby ich bronić?

Ależ ja wcale ich nie bronie. Ugrałem parę groszy z tego ich bonusu i chcę kilka złoty dopłacić bo nie wszystko mogę kupić.

Chodzi też o to że ja nie mam z nimi złych doświadczeń, i sporo jest też dobrych opinii o plus500 nie tylko złe. A większość jest z 2008-09-10 r od tego czasu trochę się zmieniło.

Szukam obiektywnych opinii. Bądzmy szczerzy przecież większość brokerów ma negatywne i pozytywne opinie a mimo to ludzie tam inwestują.

Poza tym, tam już mam konto bez większych formalności i nie chcę otwierać nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, ja tam jak dotąd nie mam im nic do zarzucenia. Jak mnie okradną, to z pewnością się z wami podzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy mogłby ktoś powiedzieć jaka jest równie przejrzysta, w języku polskim platforma która jest rzetelna i w 100% wypłaca? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

niedawno zacząłem zabawę z Plus500, wyciągnąłem darmowe 75zł i małymi kroczkami szedłem do przodu :P

ostatnio jednak mając nadzieje ze nasza waluta osłabnie sprzedałem za wszystko :D i teraz jestem na minusie niestety, ale moze w koncu waluta powróci do swojej starej ceny :) ... mam tez inny problem.

dziś rano dostałem smsa od plus500:

Dost. konto: 31,57zl, poziom wezwania uzupeł.:20,96zl

gdyby nie te skróty może jeszcze bym coś zrozumiał, ale tak to nie czaję nic..

mógłby mi ktoś wyjaśnić o co tutaj chodzi ? byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) dziś rano dostałem smsa od plus500:

Dost. konto: 31,57zl, poziom wezwania uzupeł.:20,96zl

gdyby nie te skróty może jeszcze bym coś zrozumiał, ale tak to nie czaję nic..

mógłby mi ktoś wyjaśnić o co tutaj chodzi ? byłbym bardzo wdzięczny :)

Osobiście z wiadomych przyczyn nie korzystałem nigdy z Plus500, jednak mimo to postaram się pomóc z odszyfrowaniem.

Według mojej oceny 31,57zł to aktualny stan rachunku, a poziom 20,96zł jest równy poziomowi wezwania do uzupełnienia depozytu. Oznacza to, że w momencie kiedy saldo na rachunku spadnie poniżej kwoty 20,96zł potrzebnej do zabezpieczenia pozycji, zostanie ona zamknięta. Możliwym rozwiązaniem jest w tym przypadku uzupełnienie depozytu o dodatkową kwotę, tak aby utrzymać otwartą pozycję. W przeciwnym razie zostanie ona zamknięta.

Nie znam regulaminu Plus500 (opisałem mechanizm zgodny z zasadami obowiązującymi na regulowanym rynku terminowym). W przypadku rzeczonej firmy może to być przykładowo pierwszy poziom przy którym generowane jest wezwanie, a poziom zamknięcia pozycji obliczony jest na kwotę nieco niższą. Jakby nie było najlepiej jest napisać do supportu, chociaż z drugiej strony może podana odpowiedź wyczerpuje Twoje oczekiwania, gdyż bez względu na ostateczny scenariusz i tak już w tym momencie będziesz wiedział co powinieneś zrobić.

Napisać do supportu nie zaszkodzi, a jak otrzymasz odpowiedź, to możesz podać krótkie info, które pomoże w przyszłości innym zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, chyba miałeś rację..

po jakimś czasie od dostania tego smsa zamknęło mi całkowicie pozycję :-/

a że miałem nie dużo środków (120zl), to zrobiłem transakcję wtedy za prawie całą kase i zostało mi 21zl.. teraz powoli na najsłabszych akcjach próbuję odrobić.. ale niestety w wiekszosci trzeba przynajmniej 50zl wkładu własnego.. :-?

narazie sie udało 5zl ugrac na Alpha i teraz trzymam First Solar i czekam aż urośnie, bo narazie na minusie jestem lekko, ale moze sie uda cos ugrać jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak de'facto to bawię się w to tylko tak `for fun` ;)

nie inwestuję własnych pieniędzy więc czemu mam sie jakos specjalnie przejmować :P świat się na tym nie konczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak de'facto to bawię się w to tylko tak `for fun` ;)

nie inwestuję własnych pieniędzy więc czemu mam sie jakos specjalnie przejmować :P świat się na tym nie konczy ;)

świat się nie kończy ale dla niektórych giełda jest prawie całym światem :mrgreen:

pozdrawiam i życzę sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja też ostatnio zaczęłam swoją przygodę z Plus500, nie ukrywam, że skusił mnie bonus:) póki co bawie się małymi kwotami. Ale przed wiekszymi inwestycjami wstrzymuje mnie jednak zła opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy mogłby ktoś powiedzieć jaka jest równie przejrzysta, w języku polskim platforma która jest rzetelna i w 100% wypłaca? Z góry dzięki.

Tak, Easy Forex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam platformy PLUS 500, wiem jednak, że dźwignię ustalamy samodzielnie przez ustalenie wielkości zawieranej transakcji.

Tak więc, jeżeli przykładowo przy otwieraniu rachunku wybraliśmy zbyt dużą dźwignię, to wystarczy otwierać odpowiednio mniejsze pozycje. W drugą stronę jest już gorzej, gdyż zwyczajnie zabraknie nam kapitału na zawarcie danej transakcji.

Cała istota sprawy polega na tym, że wcale nie musimy wykorzystywać całej dźwigni jaką daje nam broker. W wielu przypadkach przez zwiększone ryzyko, będzie to i tak działanie niezgodne z optymalnymi zasadami zarządzania kapitałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...